شماره بیست و دوم ماهنامه بازینامه منتشر شد.

- شهریور 17, 1397 - 18:59 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=16848

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

شماره بیست و دوم ماهنامه بازینامه

شماره بیست و دوم ماهنامه بازینامه

شماره بیست و دوم ماهنامه بازینامه با عنوان ویژه نامه نمایشگاه TGC 2018 منتشر شد. هم اکنون می توانید این شماره را در ادامه دریافت نمایید.

شماره بیست و دوم ماهنامه بازینامه به عنوان نسخه تیر ماه – مرداد ماه با کمی تاخیر در ماه شهریور منتشر شد که دلیل این تاخیر هم برگزاری نمایشگاه TGC 2018 بود. نمایشگاهی که به صورت اختصاصی به صنعت گیم و بازی های ویدئویی پرداخته است. این شماره از بازینامه هم به صورت اختصاصی به پوشش این نمایشگاه پرداخته است.

گزارش متنی  تهیه شده برای شماره بیست و دوم از TGC 2018 به صورت مفصل به این نمایشگاه و شرکت کنندگان در آن اشاره کرده و سعی تیم تحریریه بر آن بوده که چیزی از قلم نیوفتاده باشد. طبق گفته وبسایت بازینامه به زودی گزارش ویدئویی کاملی هم از این نمایشگاه منتشر خواهد شد که برای مشاهده این گزارش به وبسایت این وبسایت مراجعه نمایید. با دریافت رایگان شماره بیست و دوم ماهنامه بازینامه از انتهای متن، می توانید گزارش کامل برگزاری نمایشگاه TGC 2018 را مطالعه نمایید.

برای دریافت سایر قسمت های منتشر شده از این ماهنامه به صفحه آن در وبسایت مقاله آی تی با نام ماهنامه بازینامه مراجعه نمایید.

جهت دریافت مجله با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۲۴ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه