دانلود شماره شانزدهم ماهنامه بازینامه

- مرداد 9, 1396 - 11:40 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9127

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

شماره شانزدهم ماهنامه بازینامه

شماره شانزدهم ماهنامه بازینامه

به شانزدهمین شماره از ماهنامه بازینامه که یکی از محبوب ترین و بهترین مجله های اینترنتی در زمینه گیم و بازی های ویدئویی محسوب می شود، رسیدیم. شماره شانزدهم این ماهنامه در یکم مرداد ماه توسط وبسایت بازینامه منتشر شد و هم اکنون در وبسایت مقاله آی تی در دسترس است. جهت دریافت رایگان این شماره از ماهنامه بازینامه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

یکی از مهمترین موضوعاتی که در این شماره از ماهنامه بازینامه مورد بررسی قرار گرفته، همایش TGC است که هر ساله در ابتدای فصل تابستان در ایران برگزار می شود. این همایش یکی از مهمترین برنامه هایی است که در ایران برای طراحان بازی های ویدئویی برگزار می شود و با توجه به حضور شرکت های خارجی، می تواند سکوی پرتابی برای بازی سازان ایرانی باشد.

علاوه بر گزارش های مفصلی که در خصوص همایش TGC تهیه شده، مطالب آموزشی و بررسی و معرفی بازی های ایرانی نیز به قوت خود باقی هستند. یکی از بازی هایی که در این شماره مورد بررسی قرار گرفته، بازی “پسر خوانده” است. برای مطالعه بیشتر می توانید از ادامه شماره شانزدهم ماهنامه بازینامه را دریافت نمایید.

برای دریافت سایر قسمت های منتشر شده از این ماهنامه به صفحه آن در وبسایت مقاله آی تی با نام ماهنامه بازینامه مراجعه نمایید.

جهت دریافت مستقیم شماره شانزدهم ماهنامه بازینامه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۴۹٫۳ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه