دانلود کتاب آموزش مقدماتی گوگل آنالیتیکس

- تیر 6, 1395 - 19:48 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8062

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب آموزش مقدماتی گوگل آنالیتیکس

کتاب آموزش مقدماتی گوگل آنالیتیکس

گوگل انالیتیکس (به انگلیسی: Google Analytics) یک سرویس رایگان پیش آوری شده گوگل است که آمار بازدید کنندگان یک وب سایت را نشان می‌دهد. این دستاورد برای بازاریابان و وب مسترها برای واکاوی وب بکار گرفته می‌شود.

این سیستم امکان بررسی و تحلیل ورودی‌ها، صفحات ورودی دهنده، کاربران وارد شده، فعالیت‌های کاربران، زمان حضور و مسیر خروجی آنها را ارائه می‌کند. به این ترتیب، گستره وسیعی از اطلاعات در اختیار مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

سیستم گوگل آنالیتیکس بهترین ابزار برای مدیران وبسایت ها و صاحبان کسب و کار های اینترنتی محسوب می شود که به کمک این سیستم می توانند به راحتی داده های جمع آوری شده از وبسایت خود را تجزیه و تحلیل نمایند و به کمک این داده ها ترفند های مورد نیاز برای افزایش بازدید و در نهایت افزایش درآمد را بر روی وبسایت های خود اعمال نمایند.

کتابی که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم با نام ” کتاب آموزش مقدماتی گوگل آنالیتیکس ” شناخته می شود که همان طور که از نامش پیداست،به صورت مقدماتی به معرفی این سرویس گوگل و نحوه کار با آن،نحوه جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل های اولیه را برای کاربرانی که به تازگی قصد کار با گوگل انالیتیکس را دارند، پرداخته است.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : 1.4 مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه