0

کتاب ۷ مرحله ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا

7 مرحله ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا
7 مرحله ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا

7 مرحله ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا که از اصول مهم جذب مخاطب در فضای آنلاین و کسب و کار اینترنتی است، شامل مراحل و استراتژی های مشخصی می باشد که می تواند شما در تولید یک محتوای عالی یاری رساند. ما در این مطلب قصد داریم این مراحل را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب سئو محتوا بازاریابی محتوا محور

وبسایت مقاله آی تی پیشتر هم به اهمیت محتوا در جذب مخاطب در فضای اینترنت اشاره کرده است و تاکنون منابع آموزشی زیادی را هم در این زمینه در اختیار کاربران قرار داده، اما از آنجایی که بازاریابی محتوا دانش و تخصص نوپایی است، هر روزه در حال بروزرسانی و بهبود می باشد. در همین راستا ما نیز خود را موظف می دانیم که منابع آموزشی جدید را در اختیار شما قرار دهیم. در این پست هم با منبع آموزشی جدیدی در زمینه بازاریابی محتوا در خدمت شما هستیم.

به طور خلاصه در تعریف بازاریابی محتوا می توان گفت به تولید محتوای مناسب در زمینه کاری یک کسب و کار اینترنتی و انتشار مناسب و به موقع آن و همچنین قرار دادن محتواب تولید شده در دست مخاطب درست که همه این موارد به منظور جذب کاربر و تبدیل آن به مشتری صورت می گیرد، از حوزه های فعالیتی بازاریابی محتوا محسوب می شود. حال این محتوای تولید شده می تواند معرفی یک محصول یا خدمتی باشد که توسط یک کسب و کار در فضای اینترنت ارائه می شود و یا راهنمایی کاربران و مشتریان به منظور انتخاب بهترین محصول و خدمات. پس چنان که پیشتر هم گفتیم، اهمیت این حوزه تخصصی را نباید فراموش کنیم.

مطلب مرتبط: آموزش تولید محتوای با کیفیت

در جدیدترین منبع آموزشی که برای این مهارت تهیه کرده ایم، کتابی تحت عنوان ۷ مرحله ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا است. برای پیاده سازی این نوع بازاریابی نمی توان به صورت سرخود و بدون دانش قبلی عمل کرد، چرا که تکنیکی با ریسک بالا و نیازمند کسب تجربه مناسب است. اگر بدون دانش دست به چنین اقدامی بزنید بدون شک شکست خواهید خورد و به خاطر وقت زیادی که در این زمینه صرف کرده اید و بی نتیجه مانده، سرخورده می شوید. به همین دلیل بازهم تاکید می کنیم که حتما دانش خود را در زمینه بازاریابی محتوا بالا ببرید و سپس به انجام این کار دست بزنید. منابع آموزشی معرفی شده در این وبسایت می توانند تا حد بسیار زیاد و حرفه ای شما را برای رسیدن به هدف معمولتان یاری رسانند.

مشاهده  دانلود کتاب راهنمایی های گوگل برای افزایش بازدید سایت

کتاب ۷ مرحله ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا هم از جمله منابع آموزشی کاربردی و مفید در این زمینه است. به کمک این کتاب با مهمترین فاکتور ها برای تولید محتوای مناسب و انتشار آن و همچنین با انواع محتوا های موجود برای تولید و نشر آشنا می شوید. می آموزید که برای هر نوع محتوا نیازمند چه رویکردهایی هستید و براساس کسب و کار خود چه نوع محتوایی برای شما تاثیر بیشتری دارد. هم اکنون می توانید این کتاب آموزشی را از انتهای متن به رایگان دانلود نمایید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما در مورد این کتاب هستیم.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۶۲۲ کیلوبایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *