کتاب ۲۰ نکته ارزشمند در سئو سایت

- اردیبهشت 6, 1397 - 19:03 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9635

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب 20 نکته ارزشمند در سئو سایت

کتاب ۲۰ نکته ارزشمند در سئو سایت

و باز هم سئو وبسایت! یکی از مهم ترین و البته کاربردی ترین دانش هایی که به کمک آن می توانید هر روز به تعداد کاربران وبسایت خود بی افزایید. آن قدر مهم که تاکنون وبسایت مقاله آی تی کتاب های فراوانی را در زمینه یادگیری این دانش در اختیار علاقه مندان قرار داده است، اما همچنان هم برای بروز نگه داشتن دانش کاربران به کتاب های آموزشی بیشتری نیاز است. به همین دلیل با کتاب دیگری در زمینه سئو یا همان بهینه سازی موتور های جست و جو در خدمت شما هستیم. جهت دریافت رایگان این کتاب می توانید به انتهای مطلب مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب مجموعه مقالات سئو ۲۰۱۷

با توجه به اینکه در مورد دانش سئو مطالب زیادی در این وبسایت منتشر شده و در هر مطلب هم توضیحات جامعی در خصوص این تخصص ارائه شده، در این پست فقط در حد خلاصه از آن صحبت می کنیم و سپس به سراغ اصل مطلب یعنی معرفی کتاب می رویم. به طور خلاصه می توان گفت سئو به مجموعه ای از تکنیک ها و روش هایی گفته می شود که به کمک آن می توان ترافیک بیشتر و در نهایت کاربران بیشتری را از هر بخشی از اینترنت و به خصوص موتور های جست و جو به سوی یک وبسایت سرازیر کرد. در کتابی هم که ما در حال معرفی کردن آن هستیم، به مبحث SEO اشاره شده است.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب ۲۰۰ فاکتور موثر در سئو سایت

این کتاب که با نام “۲۰ نکته ارزشمند در سئو سایت” شناخته می شود، خود عنوان گویای محتوای کتاب است. در این کتاب شما با آموزش قدم به قدم دانش بهینه سازی موتور های جست و جو رو به رو نیستید، بلکه با مهم ترین نکاتی که شما برای یادگیری آن نیاز دارید مواجه هستید. در واقع این کتاب یک نسخه عالی برای کسانی است که قصد دارند به یادگیری این دانش اقدام کنند. ۲۰ نکته مطرح شده در این کتاب، همان مواردی است که باید بر روی آن ها کار کنید تا کاربران بیشتری را به سمت وبسایت خود بکشانید.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۱۲۰ کیلوبایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه