فیلم آموزش طراحی وبسایت در فتوشاپ

فیلم آموزش طراحی وبسایت در فتوشاپ

یک وب دیزاینر حرفه ای همیشه قبل از شروع به کد نویسی وبسایت،طرح گرافیکی خود را در فتوشاپ آماده می کند تا هر چه بیشتر بر روی طراحی و کد نویسی وبسایت خود تسلط داشته باشد.با طراحی گرافیک وبسایت در فتوشاپ،شما طرحی کامل از ایده خود در اختیار دارید که با مشاهده طرح خود به راحتی خواهید توانست یک وبسایت با طراحی زیبا،کد نویسی کنید.

امروز با یک فیلم آموزشی عالی برای علاقه مندان به طراحی سایت در خدمت شما هستیم.همان طور که از عنوان مطلب پیداست این فیلم آموزشی،آموزش طراحی وبسایت در فتوشاپ است که از مهمترین بخش ها در طراحی یک وبسایت محسوب می شود.

این فیلم آموزشی توسط وبسایت مرکز طراحی نوین،تهیه شده است که در آن آموزش 0 تا 100 طراحی یک وبسایت در فتوشاپ ارائه شده.زبان این فیلم آموزشی به زبان شیرین فارسی است.

بروز رسانی:علاوه بر یادگیری طراحی وبسایت در فتوشاپ، می توانید با مراجعه به آموزش HTML & CSS سایت،فیلم آموزشی طراحی صفحات وب با اچ تی ام ال و سی اس اس نیز یادبگیرید و به راحتی قالب PSD خود را به صفحه ای تحت وب تبدیل کنید.

جهت دانلود فایل با لینک مستقیم بر روی لینک یر کلیک کنید.

اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://it-research.ir/register

محل تبلیغات شما