دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی استاندارد

- آبان ۸, ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9270

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب برنامه نویسی استاندارد

کتاب برنامه نویسی استاندارد

شاید برنامه نویسی را بتوان یکی از لذت بخش ترین و در عین حال مهم ترین مهارت های دنیای آی تی در نظر گرفت. در برنامه نویسی، یک برنامه نویس می تواند دنیا و رویای خود را خلق کند. برنامه نویسی فقط به دانش نوشتن کد ها خلاصه نمی شود. بلکه خود شامل چندین بخش مهم و اساسی است. از یادگیری یک زبان تا داشتن خلاقیت و در نهایت نوشتن کد های استاندارد و خوانا. توانایی نوشتن برنامه ای که به راحتی قابل خواندن باشد و مفهوم برنامه را پیش از اجرا به سایر اعضا تیم برساند خود یک مهارت و هنر است و دقیقاً در همین نقطه است که یک برنامه نویس معمولی از یک برنامه نویس حرفه ای متمایز می شود. پس با توجه به اهمیت کدنویسی استاندارد، کتابی را برای کاربران مقاله آی تی تهیه کرده ایم که چگونگی نوشتن یک برنامه به صورت استاندارد و رعایت اصول کدنویسی را به علاقه مندان آموزش می دهد. جهت دریافت کتاب به ادامه متن مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: مجموعه فیلم های آموزش برنامه نویسی به زبان فارسی

در دنیای امروزه که تکنولوژی تمام بخش های آن را محاصره کرده، داشتن دانشی که این سیل عظیم تکنولوژی را تحت سیطره خود داشته باشد یک مزیت و در عین حال موفقیت محسوب می شود. بر هیچ کس پوشیده نیست که مهمترین دانشی که به انسان امکان کنترل فناوری های امروزه را می دهد، دانش برنامه نویسی است. با استفاده از این دانش هر فردی می تواند برنامه، نرم افزار و اپلیکیشن های خود را بسازد. اما برای اینکه به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شد و به تولید برنامه های خود پرداخت، باید علاوه بر دانش کد نوشتن، با سایر مهارت های این تخصص آشنا شد و آن را فرا گرفت.

مطلب مرتبط: دانلود مجموعه کتاب های آموزش برنامه نویسی زبان های مختلف

یکی از مهمترین مهارت هایی که یک برنامه نویس را به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل می کند، نوشتن کد های استاندارد با قابلیت خوانایی بالا می باشد. این امر به اندازه ای مهم است که حتی در آگهی های استخدام برنامه نویسی هم به آن اشاره می شود. به همین امروز در این مطلب با کتابی تحت عنوان برنامه نویسی استاندارد در خدمت شما هستیم. در این کتاب همان طور که از نام آن پیداست، چگونگی نوشتن کدهای استاندارد و اصولی که سایر کاربران هم توانایی خواندن آن را داشته باشند آموزش می دهد. در این کتاب برای آموزش برنامه نویسی استاندارد از دو زبان سی و سی پلاس پلاس استفاده شده اما این به این معنی نیست که این کتاب فقط برای این دو زبان می باشد. بلکه استاندارد های معرفی شده در این کتاب را می توان برای سایر زبان های برنامه نویسی هم پیاده سازی کرد.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب معرفی انواع زبان های برنامه نویسی

پی نوشت: اگر به دنبال یادگیری برنامه نویسی هستید، می توانید با مراجعه به صفحات فیلم های آموزش زبان های برنامه نویسی PHP، ASP.NET، C#، C++، JQuery، Javascript و JAVA به یادگیری زبان مورد علاقه خود بپردازید. آموزش های ذکر شده در قالب کتاب های آموزش نیز ارائه شده اند و همه این موارد را می توانید به صورت رایگان از وبسایت مقاله آی تی دریافت نمایید.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۱۸۵ کیلوبایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه