کتاب آموزش بهینه سازی سایت با GTMetrix

- بهمن 12, 1396 - 18:46 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9475

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب آموزش بهینه سازی سایت با GTMetrix

کتاب آموزش بهینه سازی سایت با GTMetrix

سرعت بارگذاری وبسایت یکی از مواردی است که موتور جستجوی گوگل برای رتبه بندی وبسایت ها از آن استفاده می کند. پس هر چه وبسایت شما سریع تر بارگذاری شود، مسلماً رتبه بهتری هم در گوگل خواهید داشت. وبسایت GTMetrix یکی از بهترین وبسایت هایی است که سرعت بارگذاری سایت شما را با بررسی کد ها و سایر فایل های اجرایی محاسبه کرده و به شما نشان خواهد داد. به کمک این وبسایت می توان با بررسی صفحات مختلف، سرعت بارگذاری سایت را بهبود بخشید کتابی که در این مطلب معرفی کرده ایم به آموزش چگونگی کارکرد و چگونگی کار با وبسایت GTMetrix پرداخته است. جهت دریافت آن به ادامه متن مراجعه کنید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب فاکتورهای رتبه بندی گوگل در سال ۲۰۱۷

وبسایت GTMetrix به دلیل اعمال معیار های گوگل برای محاسبه سرعت بارگذاری سایت، یکی از بهترین ابزار ها برای تشخیص سرعت وبسایت می باشد. به کمک موارد و نکاتی که این وبسایت برای بهبود سرعت سایت معرفی می کند، می توانید سایت خود را مطابق با معیار های گوگل بهینه سازی کنید. از آنجایی که این وبسایت به زبان انگلیسی می باشد، وجود یک راهنمای فارسی می تواند منبع مناسبی برای بهینه سازی وبسایت به کمک سایت GTMetrix باشد.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۵۵۸ کیلوبایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه