بزودی می‌توان از OK Google به صورت آفلاین استفاده کرد.

- تیر 9, 1394 - 20:30 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4692

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Ok Google

Ok Google

اگر به جستجو در اینترنت علاقه داسته باشید قطعا شما گوگل را برای جستجو انتخاب خواهید کرد،حتی در گوشی خودتان هم برنامه مخصوص گوگل را خواهید داشت تا هر وقت که سوالی در ذهنتان تداعی می‌شود به صورت جواب آن را پیدا کنید.قطعا اگر با برنامه گوگل در گوشی هوشمند خود کار کرده باشید با قابلیت ok Google نیز آشنایی دارید؛این قابلیت بسیار ساده،امن و سریع است.

برای استفاده از این قابلیت کافیست وارد برنامه گوگل در گوشی هوشمند خود شوید و با گفتن”Ok Google” این امکان برای شما فعال خواهد شد،بعد از فعال شدن شما می‌توانید هرچه که می‌خواهید را بگویید تا گوگل صدای شما را به متن تبدیل کرده و جستجو کنید.برای استفاده از این قابلیت لازم نیست که لهجه خاصی داشته باشید.

Ok Google

شما فقط در حالت آنلاین می‌توانید از این ابزار استفاده کنید ولی گوگل در بروزرسانی جدید این قابلیت را به صورت آفلاین نیز فراهم کرده است.برای جستجو در گوگل قطعا نیاز به اینترنت دارید ولی این‌طور که در کدها دیده شده است شما میتوانید از دستوراتی مانند تماس بگیر،وای فای را خاموش کن،پیام بفرست،موسیقی پخش کن استفاده کنید وسایر دستورات احتمالا در آینده در دسترس خواهد بود،دستوراتی مانند نور صفحه را کم کن یا صدا را کوتاه یا بلند کن.

هنوز نسخه جدید در گوگل‌پلی قرار نگرفته است(نسخه ۴٫۷)ولی شما می‌توانید نسخه امن جدید(۴٫۸) را از اینجا دانلود کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه