0

رونمایی از لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی
لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

بعد از گذشت تقریبا دو سال ازراه اندازی وبسایت مقاله آی تی،تصمیم گرفتیم لوگوی فعلی این وبسایت را با لوگویی جدید تعویض کنیم تا هم از یکنواختی در آمده و هم تنوعی ایجاد کرده باشیم.

در حقیقت در ابتدای سال 1394 قصد تعویض لوگو را داشتیم،همان طور که در ایام تعطیلات نوروز قالب این وبسایت را به قالبی جدید بروزرسانی کردیم.اما به دلیل مشکلاتی که پیش آمد تغییر لوگو با وقفه ای چند ماهه روبه رو شد ولی بالاخره زمان آن فرارسید و امروز روز رونمایی از لوگوی جدید این وبسایت است.

توضیحاتی در خصوص لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی:

در ابتدا در خصوص رنگ بندی این لوگو،تصمیم گرفتیم از رنگ هایی که در طراحی های متریال استفاده می شود بهره ببریم.در چندماهه گذشته میزان طراحی های متریال رو به گسترش بوده و اپلیکیشن ها،وبسایت ها و طرح های گرافیکی بسیاری با این سبک طراحی شده اند که البته از طراحی ساده و در عین حال جذابی برخوردارند.به همین دلیل در لوگو جدید نیز با استفاده از رنگ های متریال،سادگی و جذابی را در کنار هم در لوگو جدید به کار بردیم.

مشاهده  هزارمین مطلب به افتخار 1000 تایی شدن.

در خصوص شکل کلی لوگو،مفهوم آن به وضوح قابل درک است.این لوگو از ترکیب دو حرف «م» و «آ» تشکیل شده است.شکلی که به رنگ آبی آسمانی است به همراه دایره قرمز پررنگ درون آن،حرف «م» مخفف کلمه مقاله و شکل قرمز کم رنگ که به صورت عمودی قرار گرفته است حرف «آ» مخفف آی تی می باشد که در کنار هم تشکیل کلمه مقاله آی تی را می دهند.

امیدواریم لوگوی جدید وبسایت مقاله آی تی نظر شما را جلب کرده باشد،منتظر نظرات شما هستیم.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *