رونمایی از لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

- خرداد 27, 1394 - 19:49 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4584

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

بعد از گذشت تقریبا دو سال ازراه اندازی وبسایت مقاله آی تی،تصمیم گرفتیم لوگوی فعلی این وبسایت را با لوگویی جدید تعویض کنیم تا هم از یکنواختی در آمده و هم تنوعی ایجاد کرده باشیم.

در حقیقت در ابتدای سال 1394 قصد تعویض لوگو را داشتیم،همان طور که در ایام تعطیلات نوروز قالب این وبسایت را به قالبی جدید بروزرسانی کردیم.اما به دلیل مشکلاتی که پیش آمد تغییر لوگو با وقفه ای چند ماهه روبه رو شد ولی بالاخره زمان آن فرارسید و امروز روز رونمایی از لوگوی جدید این وبسایت است.

لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی

توضیحاتی در خصوص لوگو جدید وبسایت مقاله آی تی:

در ابتدا در خصوص رنگ بندی این لوگو،تصمیم گرفتیم از رنگ هایی که در طراحی های متریال استفاده می شود بهره ببریم.در چندماهه گذشته میزان طراحی های متریال رو به گسترش بوده و اپلیکیشن ها،وبسایت ها و طرح های گرافیکی بسیاری با این سبک طراحی شده اند که البته از طراحی ساده و در عین حال جذابی برخوردارند.به همین دلیل در لوگو جدید نیز با استفاده از رنگ های متریال،سادگی و جذابی را در کنار هم در لوگو جدید به کار بردیم.

در خصوص شکل کلی لوگو،مفهوم آن به وضوح قابل درک است.این لوگو از ترکیب دو حرف «م» و «آ» تشکیل شده است.شکلی که به رنگ آبی آسمانی است به همراه دایره قرمز پررنگ درون آن،حرف «م» مخفف کلمه مقاله و شکل قرمز کم رنگ که به صورت عمودی قرار گرفته است حرف «آ» مخفف آی تی می باشد که در کنار هم تشکیل کلمه مقاله آی تی را می دهند.

امیدواریم لوگوی جدید وبسایت مقاله آی تی نظر شما را جلب کرده باشد،منتظر نظرات شما هستیم.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه