0

آموزش پیشرفته رشنال رز برای مدل‌سازی نرم‌افزار

کتاب آموزش پیشرفته رشنال رز برای مدل‌سازی نرم‌افزار
کتاب آموزش پیشرفته رشنال رز برای مدل‌سازی نرم‌افزار

کتاب آموزش پیشرفته رشنال رز برای مدل‌سازی نرم‌افزار

در ادامه آموزش نرم افزار رشنال رز برای مدل‌سازی نرم افزار، با آموزش پیشرفته و تکمیلی این برنامه در خدمت شما هستیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط: آموزش مقدماتی رشنال رز برای مدل سازی نرم افزار

در مطالب پیشین وبسایت مقاله آی تی، مطلبی منتشر کردیم تحت عنوان “آموزش مقدماتی رشنال رز برای مدل‌سازی نرم‌افزار” که در آن مطلب توضیحات نسبتاً جامعی از نرم‌افزار مدل‌سازی رشنال رز که محصولی از کمپانی IBM است ارائه کردیم. گفتیم که این برنامه برای شبیه‌سازی نحوه کارکرد یک نرم‌افزار پیش از شروع کدنویسی و توسعه نهایی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین ذکر شد که این محصول یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین برنامه‌ها در نوع خود برای انجام هر نوع متدولوژی شبیه‌سازی و مدل‌سازی نرم‌افزارها می‌باشد. در انتها با معرفی کتابی مفید و رایگان، منبعی آموزشی هم برای کار با Rational Rose ارائه شد. حال در این مطلب با آموزش دیگری از این نرم‌افزار با شما همراه می‌شویم. اگر دوست دارید دانش خود را در این زمینه افزایش دهید پس شما هم با ما همراه شوید.

نرم‌افزار رشنال رز به منظور پیاده‌سازی هر نوع الگو یا اصطلاحاً متدولوژی توسعه نرم‌افزار کاربرد دارد، اما خود این نرم‌افزار یک الگوی ویژه برای کاربران خود در نظر گرفته که در حال حاضر یکی از متداول‌ترین و پرکاربردترین روش ها برای انجام عمل مدل‌سازی محسوب میشود. این روش مدلسازی RUP نام دارد که مخفف عبارت Rational Unified Process به معنای “فرایند یکپارجه رشنال” می‌باشد. این الگو، شخصی‌سازی شده برای نرم‌افزار رشنال رز می‌باشد و در توسعه هر نوع نرم‌افزاری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در آموزش پیشرفته رشنال رز با چگونگی پیاده‌سازی و کار با این الگوی توسعه آشنا می شوید.

مشاهده  همایش PHP ایران

مطلب مرتبط: آموزش زبان مدل سازی نرم افزار UML

نوبت به خود آموزش میرسد. ما برای افزایش دانش کاربران خود در زمینه مدل‌سازی نرم‌افزارها، کتاب آموزشی دیگری تهیه کرده‌ایم با نام آموزش پیشرفته رشنال رز که در ادامه کتاب آموزش مقدماتی این نرم‌افزار تهیه و گردآوری شده‌است. شما در این کتاب آموزشی با سایر نمودارها و کلاس‌ها به منظور فرآیند توسعه نرم‌افزار آشنا می‌شوید. کاربرد کلاس‌های مختلف، چگونگی ساخت و پیاده‌سازی هر کلاس و ساخت نمودارهای پیشرفته‌تر از دیگر ویژگی‌های کتاب آموزش پیشرفته رشنال رز می‌باشد. اگر دوست دارید در زمینه مهندسی نرم‌افزار و مدل‌سازی برنامه‌ها دانش بیشتری کسب کنید، به فرد حرفه‌ای‌تری تبدیل شوید و به صورت کاربردی از نرم‌افزار رشنال رز استفاده کنید، هر دو نسخه کتاب آموزشی را مطالعه نمایید.

نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این کتاب می‌توانید از بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید. همچنین اگر شما هم منبع آموزشی مناسبی برای کار با نرم‌افزار رشنال رز و یا سایر نرم‌افزارهای مدل‌سازی سراغ دارید، می‌توانید از طریق آدرس ایمیل زیر برای ما ارسال نمایید تا در اختیار سایر کاربران هم قرار دهیم.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۹۰۵ کیلوبایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *