فیلم آموزش بوت استرپ ورژن ۳ قسمت دوازدهم

- فروردین 19, 1396 - 20:17 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=8946

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

فیلم آموزش بوت استرپ ورژن 3 قسمت دوازدهم

فیلم آموزش بوت استرپ ورژن ۳ قسمت دوازدهم

به دوازدهمین قسمت از مجموعه آموزشی طراحی وب با استفاده از فریم ورک بوت استرپ ورژن ۳ رسیدیم. به طرفداران این مجموعه آموزشی باید بگوییم که چیز زیادی تا پایان این آموزش باقی نمانده و به زودی این فیلم آموزشی به اتمام خواهد رسید. هم اکنون می توانید قسمت دوازدهم فیلم آموزش بوت استرپ ورژن ۳ را در ادامه به رایگان از وبسایت مقاله آی تی دریافت نمایید.

قسمت دوازدهم آموزش بوت استرپ در خصوص مفهوم و ویژگی تب ها در طراحی وب می باشد. حتما شما هم تا به حال از وبسایت هایی بازدید کرده اید که در برخی از بخش های خود، ابزارهایی دارند که در آن تب هایی وجود دارد و با کلیک بر روی هر تب، بدون نیاز به بارگذاری مجددا صفحه، مطالب مرتبط به آن تب (صفحه) به نمایش در می آید. اضافه کردن چنین ویژگی به وبسایت به صورت صفر تا صد و کدنویسی کامل، کاری زمان بر و نسبتاً سخت محسوب می شود، اما فریم ورک دوست داشتنی بوت استرپ با استفاده از تعدادی کلاس و تگ، این ویژگی را به راحتی آب خوردن به وبسایت شما اضافه می کند! بخش دوازدهم این مجموعه آموزشی هم، به آموزش کلاس های مربوط به Tabs پرداخته شده و به کاربر نحوه ساختن تب در اچ تی ام ال را آموزش می دهد.

مطلب مرتبط: راهنمای کامل شروع یادگیری طراحی سایت

جهت دریافت سایر قسمت های منتشر شده از این مجموعه آموزشی، به صفحه مربوط به این آموزش با نام فیلم آموزش بوت استرپ ورژن ۳ در وبسایت مقاله آی تی مراجعه کنید.

ویدئو قسمت دوازدهم آموزش بوت استرپ ورژن ۳

علاوه براین مجموعه آموزشی برای طراحی وب، افرادی که به تازگی شروع به یادگیری طراحی وب کرده اند و یا افراد علاقه مندی که قصد دارند به دانسته های خود در این زمینه بی افزایند، می توانید مجموعه های آموزشی HTML & CSS ، PHP ، JQuery و ASP.NET که در وبسایت موجود هستند و کاملا رایگان هم می باشند استفاده کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • من از این ویدئو آموزشی حمایت می کنم
 • حجم فایل : ۱۷٫۴ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • دریافت مستقیم کتاب از کانال تلگرام مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه