کتاب آشنایی با خطاهای سرور HTTP

- فروردین 6, 1397 - 18:21 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9610

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

کتاب آشنایی با خطاهای سرور HTTP

کتاب آشنایی با خطاهای سرور HTTP

اگر یک کاربر اینترنت باشید ممکن است در حال مشاهده صفحات وب با پیغام های مختلفی رو به رو شوید که با یک عدد همراه هستند که به این پیغام ها خلاهای سرور HTTP می گویند. اگر مدیر یک وبسایت باشید احتمالا پیغام های بیشتری با تعداد اعداد بیشتر در وبسایت خود مشاهده می کنید. هر کدام از این پیغام ها و اعداد، در حقیقت معرف یک مشکل یا خطا در صفحه وبی هستند که قصد مشاهده آن را دارید. از آنجایی که این پیغام ها برای افراد معمولا گنگ و نامشخص هستند، وبسایت مقاله آی تی کتابی را تهیه کرده که در آن تمام خطاهای سرور HTTP معرفی شده اند. جهت دریافت این کتاب به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

در کتاب آشنایی با خطاهای سرور HTTP تمام ارور هایی که کاربر در حین مشاهده یک صفحه وب با آن رو به رو می شود معرفی شده اند. این ارور ها به همراه عدد مربوط به آن و همچنین دلیل رخ دادن خطا در این کتاب توضیح داده شده. کتاب فوق می تواند راهنمای خوبی برای کاربران وب به خصوص مدیران وبسایت ها باشد تا در صورت برور خطاهای سرور HTTP با مشاهده نوع خطا به رفع آن اقدام کنند.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۲۷۰ کیلوبایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه