0

ثبت نام دومین همایش اصول فریلنسینگ آغاز شد.

ثبت نام دومین همایش اصول فریلنسینگ آغاز شد.
ثبت نام دومین همایش اصول فریلنسینگ آغاز شد.

ثبت نام دومین همایش اصول فریلنسینگ آغاز شد.

امسال نیز مانند سال گذشته در منطقه آزاد انزلی در کنار هم بیشتر درباره اصول فریلنسینگ یاد خواهیم گرفت، از تجربیات هم استفاده خواهیم کرد، و دوستان بیشتری پیدا خواهیم کرد تا در کسب و کار به ما کمک کنند.

بزرگترین هدف فریلند این است که راه و روش درآمدزایی بصورت فریلنسینگ را به شما بیاموزد. برای کسب درآمد بصورت فریلنسینگ، شما نیاز به سرمایه ندارید. سرمایه شما زمانی است که برای کسب مهارت صرف می‌کنید. ما به شما کمک می‌کنیم تا یاد بگیرید چه مهارت‌هایی بیشترین تقاضا را دارند و چطور از آنها می‌توانید درآمد کسب کنید.

سال گذشته، گروهی از دوستداران مشاغل فریلنسری تصمیم گرفتند با برگزاری همایشی برای دنیای فریلنسینگ، به افرادی که علاقه مند به این نوع سبک کاری هستند، کمک کنند و به قول برگزار کنندگان، اصول فریلنسینگ را به علاقه مندان آموزش دهند. این همایش با تلاش با ارزش افراد فعال در این حوزه بالاخره برگزار شد و عنوان فریلند را برای خود برگزید.

فریلند بر آن بود تا با معرفی بخش های مختلف سبک کاری فریلنسری، بتواند نوع جدیدی از موقعیت شغلی را در ایران به وجود آورد. به قول افراد موفق فریلنسر، فریلنسینگ فقط یک نوع شغل نیست، بلکه یک سبک زندگی است. سبکی که در آن بتوانید کارهایی که دوست دارید را در هر زمانی و در هر مکانی انجام دهید.

تلاش های سال گذشته تیم فریلند قابل تقدیر است و افراد زیادی از سرتاسر ایران در این همایش شرکت کردند. همین استقبال خوب سبب شد تا تیم برگزار کننده، امسال هم دست به کار شود و برای دومین سال، همایش اصول فریلنسینگ را برای علاقه مندان برگزار کند.

پوستر همایش فریلند

فریلند امسال هم همانند سال گذشته در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود. دو روز همایش در محیطی دوست داشتنی. ترکیب کار و تفریح برای علاقه مندان. همان چیزی که دنیای فریلنسینگ میخواهد به علاقه مندان تقدیم کند. تاریخ برگزاری فریلند ۹۸ هم امسال، ۲۸ام و ۲۹ام شهریور ماه تعیین شده است.

مشاهده  کتاب آموزش طراحی سایت فروشگاه آنلاین

در همایش امسال مجددا شاهد حضور افراد فعال در زمینه مشاغل مختلف فریلنسری هستیم. موسسین استارتاپ ها و کسب و کار های مختلف نیز در این همایش حضور خواهند داشت. و همین طور نمایشگاهی جهت معرفی محصولات و خدمات این استارتاپ ها در سالن همایش در نظر گرفته شده است.

اگر به سبک کاری و در حقیقت سبک زندگی فریلنسری علاقه دارید، بدون شک همایش فریلند بهترین مکان برای شماست. بودن در کنار افراد موفق دنیای فریلنسینگ، بهترین تجربه برای علاقه مندان است. علاوه بر این، این مکان می تواند همان جایی باشد که شما برای آشنایی با افراد فعال در حوزه های مختلف نیاز دارید. در این همایش می تواند از فرصت بودن در کنار فعالان این عرصه استفاده کنید و شبکه سازی خود را آغاز کنید.

تا دیر نشده از فرصت ثبت نام در همایش اصول فریلنسینگ استفاده کنید و دو روز شاد و جذاب را در محیطی عالی و در کنار افرادی عالی بگذرانید. راه های ارتباطی و ثبت نام در فریلند، در ادامه ذکر شده است.
جهت ثبت نام در همایش به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://freelanday.ir

شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر:

۰۲۱۲۸۴۲۱۸۱۰
فریلند در شبکه های اجتماعی:

https://www.instagram.com/freelandayir

https://t.me/freelanday

https://twitter.com/freelanday

همین طور می توانید با هشتگ های #freeland و #freeland_day و #فریلند اخبار مربوط به همایش را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید و نظر خود را با بقیه به اشتراک بزارید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *