0

بیست و سومین نسخه مجله گیمینگ بازینامه منتشر شد.

شماره بیست و سوم مجله گیمینگ بازینامه
شماره بیست و سوم مجله گیمینگ بازینامه

شماره بیست و سوم مجله گیمینگ بازینامه

بیست و سومین شماره مجله گیمینگ بازینامه با پوشش گزارش کاملی از بازی محبوب Flipping Filip در تاریخ ۲۰ مهر ماه منتشر شد. هم اکنون می توانید این شماره از ماهنامه بازینامه را در ادامه به رایگان دریافت نمایید.

مطلب مرتبط: دریافت رایگان شماره های مختلف نشریه گیمینگ گیم آور

شماره بیست و سوم مجله گیمینگ بازینامه به دلیل برگزاری مراسم عزاداری محرم و همچنین حملات تروریستی اهواز با تاخیر چند روزه ای همراه شد و به جای انتشار در اوایل مهرماه، در اواسط این ماه منتشر شد. البته تیم تحریریه بازینامه هم در این مدت بیکار نبوده و در زمان تاخیر پیش آمده، تعداد بیشتری مقاله در این شماره مجله بازینامه منتشر کرده است.

مهمترین مطلب منتشر شده در نسخه بیست و سوم مجله گیمینگ بازینامه تهیه گزارشی کامل از بازی محبوب فلیپینگ فیلیپ است. این بازی که یک بازی ایرانی و ساخته شده در استودیو ایرانی DeedMa می باشد و مدتی است در بین کاربران سر و صدای زیادی به پا کرده و محبوب شده و حتی در بین کمپانی های خارجی نیز مورد حمایت قرار گرفته است، توسط تیم بازینامه به صورت مفصل مورد بررسی قرار گرفته و با تیم تولید کننده این بازی مصاحبه کاملی انجام شده است.

مشاهده  آموزش هک : آشنایی با حملات مردی در میان

علاوه بر پوشش گزارش کاملی از بازی فلیپینگ فیلیپ، سایر مقالات بازینامه از قبلیل مقالات آموزشی، بررسی سایر گیم های داخلی و خارجی و پوشش کنفرانس های مختلف نیز به قوه خود باقی است. نسخه بیست و سوم این ماهنامه سرشار از محتواهای جذاب است که خواننده را سرگرم خواهد کرد. جهت دریافت رایگان این شماره به انتهای مطلب مراجعه کنید.

برای دریافت سایر قسمت های منتشر شده از این ماهنامه به صفحه آن در وبسایت مقاله آی تی با نام ماهنامه بازینامه مراجعه نمایید.

جهت دریافت مجله با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۲۲٫۸ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • دریافت مستقیم کتاب از کانال تلگرام مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *