دانلود نرم افزار A4DeskPro Flash Website Builder برای ویندوز

- شهریور 18, 1393 - 10:57 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=2796

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

A4DeskPro Flash Website Builder

A4DeskPro Flash Website Builder

A4DeskPro نرم افزاری برای طراحی و ساخت سایت های فلش بدون نیاز به حتی یک خط کد نویسی است،با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید یک وبسایت فلش طراحی کنید و سپس آن را تبدیل به کد برای آپلود روی فضای سایت خود کنید،در این نرم افزار تعداد زیادی پروژه آماده وجود دارد که با انتخاب هر کدام از پروژه ها و تغییر آن به راحتی می توانید وبسایت فلش خود را طراحی کنید.

فایل قابل نصب و کرک هر دو در یک فایل فشرده شده قرار دارند،برای کرک کردن نرم افزار ابتدا فایل نصبی را نصب کرده سپس نرم افزار را اجرا کنید،در داخل فایل فشرده شده به پوشه Gerdoo رفته و فایل Gerdoo.exe را اجرا کنید در این فایل یک فایل کرک با نام Keygan وجود دارد این فایل را اجرا کنید،سپس قسمت Select the template you wish to register را روی حالت A4PRO004 بگذارید و کد موجود در قسمت License Key را کپی کنید و در نرم افزار A4DeskPro در قسمت بالای سایت روی گزینه Regisrer template کلیک کرده و کد License Key را در قسمت مورد نظر کپی کنید.

جهت دانلود فایل و کرک با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : 15.3 مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه