0

دانلود کتاب امنیت اطلاعات از ابتدا تا امروز

کتاب امنیت اطلاعات از ابتدا تا امروز
کتاب امنیت اطلاعات از ابتدا تا امروز

کتاب امنیت اطلاعات از ابتدا تا امروز

دغدغه امنیت از گذشته ها و در واقع از ابتدای آفرینش دنیا همیشه وجود داشته و فقط محدود به انسان ها و دنیای امروزه نیست. اما تعریف امنیت در دنیای فعلی، با گذشته ها تفاوت های فاحضی دارد. امروزه یکی از مهمترین مواردی که در دنیای امنیت مورد توجه همه افراد قرار دارد امنیت اطلاعات (Information Security) است. گسترش شبکه های اجتماعی و تولید محتوا و اطلاعات آن هم در مقیاس بسیار بزرگ، این مورد را بیش از پیش حساس کرده است. در همین راستا کتابی تهیه کرده ایم که به مقوله امنیت اطلاعات در گذشته تا حال و به خصوص امنیت اطلاعات در دنیای مجازی پرداخته است. جهت دریافت این کتاب با ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: دانلود کتاب امنیت در ویندوز ۱۰

امنیت در دنیای امروز دیگر محدود به دنیای واقعی نیست و این دغدغه به دنیای دیگری که از آن با نام دنیای مجازی یاد می شود هم کشیده شده است. امنیت  در دنیای مجازی به اطلاعاتی اختصاص پیدا می کند که روزانه در حال تولید و انتقال بین کاربران هستند. هر فردی در دنیای دستگاه های الکترونیکی خود و دنیای اینترنت اطلاعاتی را تولید می کند که بسته به نوع آن دارای اهمیت امنیتی می باشد. امروزه به خطر افتادن امنیت اطلاعات مختلف مانند اطلاعات نظامی و یا حتی پزشکی محرمانه می تواند باعث بروز مشکلات فراوان و حتی جنگ و درگیری شود. همین موارد باعث می شود تا ما نیز به عنوان کاربران دنیای مجازی برای این موضوع حساسیت هایی قائل باشیم. چه چیزی بهتر از اینکه دانش خود را در این زمینه افزایش دهیم تا امنیت اطلاعات مان را در این دنیای به اصطلاح مجازی و ناشناس حفظ کنیم.

مشاهده  دانلود کتاب گنو/لینوکس

مطلب مرتبط: دانلود کتاب امنیت و دستیابی به اطلاعات در UNIX

کتابی که با نام امنیت اطلاعات از ابتدا تا امروز توسط آقای محسن کرمی تهیه شده است می تواند منبعی بسیار مناسب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امنیت فضای مجازی باشد.

جهت دریافت فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۵٫۵ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *