0

ویژه نامه ویروس کرونا و راه های مقابله به آن مجله الکترونیکی چیپست

ویژه نامه ویروس کرونا و راه های مقابله به آن مجله الکترونیکی چیپست
ویژه نامه ویروس کرونا و راه های مقابله به آن مجله الکترونیکی چیپست

ویژه نامه ویروس کرونا و راه های مقابله به آن مجله الکترونیکی چیپست

ویروس کرونا جدید که به اختصار با نام کووید – ۱۹ شناخته می شود اخیرا سر و صدای زیادی به پا کرده و موجب گسترش آن به تمام کشورها و قاره ها شده است. بر همین اساس همه ما موظفیم تا با اطلاع رسانی درست مانع گسترش و ابتلای بیشتر افراد شویم. با توجه به این موضوع مجله الکترونیکی دنیای تراشه ویژه نامه ای برای اطلاع رسانی موارد بهداشتی در مورد ویروس کرونا تهیه کرده است که در ادامه می توانید به رایگان این ویژه نامه را مطالعه نمایید.

ویروس کرونا شاید برای اکثر مردم ویروس جدیدی باشد اما در حقیقت این ویروس پیش از این توسط دانشمندان و متخصصان کشف شده بود. اما چرا اخیرا این همه سر و صدا به پا کرده؟ نسل جدید این ویروس که طبق گفته ها درکشور چین اولین نمونه آن شناسایی شد، نسبت به نسل های پیشین ارتقاء بسیاری داشته و به مراتب قوی تر از نسل های قبل خود شده است، به اندازه ای که می تواند موجب مرگ بیمار خود شود. اما فقط بحث ارتقاء این ویروس نیست، بلکه گسترش آن در سطح جهانی سبب شده تا ویروس کرونا در سطر اخبار تمام خبرگذاری های دنیا قرار بگیرد.

مطلب مرتبط: آرشیوی از صدها کتاب الکترونیکی رایگان برای یادگیری مباحث مختلف دنیای آی تی

این ویروس که در حال حاضر با نام اختصاری کووید – ۱۹ (به انگلیسی: COVID – 19) مخفف عبارت Corona Virus Disease 2019 به معنای بیماری کرونا ویروس ۲۰۱۹ شناخته می شود، مدتی است که در کشور ما ایران هم وارد شده و تا به لحظه نگارش این مطلب در تاریخ ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۸ بیش از ۱۰ هزار نفر را مبتلا و نزدیک به ۵۰۰ نفر را به کام مرگ کشانده است. این موارد متاسفانه فعلا در حال افزایش است و هنوز جامعه پزشکی و کل کشور نتوانسته جلوی افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری را بگیرد.

این اخبار فقط مربوط به کشور ما نیست، بلکه سایر کشورهای دنیا هم در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند. متاسفانه تا زمان انتشار این مطلب هنوز دانشمندان نتوانسته اند پادزهری برای مقابله با این ویروس کشف کنند. به همین دلیل تنها راه مقابله با آن افزایش آگاهی در مورد آن و اطلاع رسانی درست در زمینه رعایت بهداشت فردی است. پس وظیفه تک تک ما است تا با انتشار اخبار و اطلاعات درست موجب تقویت بهداشت عمومی شویم و از گسترش و مبتلا شدن افراد بیشتری به کرونا جلوگیری کنیم.

مشاهده  شماره اول مجله دیجیتالی کالاسودا

مطلب مرتبط: تمام شماره های منتشر شده مجله الکترونیکی چیپست

مجله الکترونیکی دنیای چیپست هم بنا بر وظیفه ملی و به موجب کمک به تمام افراد جامعه، ویژه نامه ای با عنوان ویروس کرونا تهیه کرده که در آن تمام راهکار های بهداشتی برای در امان ماندن خود و اطرافیانمان در مقابل این ویروس را در این شماره گنجانده است. از همه هم وطنان تقاضا داریم این ویژه نامه را حتما مطالعه نمایند و با دوستان و آشنایان خود نیز به اشتراک بگذازند تا بتوانیم در کنار یکدیگر به ریشه کن کردن ویروس کرونا و نجات جان خود، دوستان و هم وطنان مان کمک کنیم.

در این ویژه نامه با ویروس کرونا جدید آشنا می شوید، همچنین نکات ضروری در خصوص راه های مقابله با آن و همچنین راه های افزایش تقویت سیستم ایمنی بدن را می آموزید. علاوه بر این راه های ارتباطی مهم جهت پیگیری اخبار مربوط به این ویروس و تماس با متخصصین در صورت ابتلا به آن در این ویژه نامه درج شده اند.

پیشنهاد می کنیم حتما این ویژه نامه را مطالعه کنید و تا جایی که می توانید با بازنشر آن موجب افزایش آگاهی دوستانتان در مورد راه های مقابله با ویروس کرونا شوید. باز نشر این ویژه نامه وظیفه ای انسانی است و می تواند جلوی مبتلا شدن بیشتر هموطنانمان به این ویروس را بگیرد.

 • مطالعه آنلاین مجله
 • من از این مجله حمایت می کنم
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • دریافت مستقیم کتاب از کانال تلگرام مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
  [کل: میانگین: ]

  نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *