دانلود شماره هجدهم ماهنامه بازینامه

- مهر 3, 1396 - 19:11 بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=9193

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

شماره هجدهم ماهنامه بازینامه

شماره هجدهم ماهنامه بازینامه

در ادامه موفقیت های ماهنامه بازینامه، شماره هجدهم این ماهنامه هم در ابتدای مهر ماه امسال منتشر شد. شماره هجدهم عنوان “مستقل بودن در ۷۳۰ روز” را به خود گرفته است که به مناسب ۲ سال فعالیت مستقل این ماهنامه می باشد. امیدواریم که شاهد موفقیت های بیشتری از سوی تیم تحریریه ماهنامه بازینامه باشیم. جهت دریافت رایگان این ماهنامه به ادامه متن مراجعه نمایید.

ماه گذشته ماهنامه بازینامه جشن دوسالگی خود را برگذار کرد و اولین هدیه این جشن، تغییر قالب وبسایت بازینامه بود. در ادامه هدایای دیگری برای این مجله اینترنتی در نظر گرفته شده که به گفته تیم تحریریه آن، یکی از این هدایا تغییر قالب گرافیکی و محتوای ماهنامه می باشد و همچنین قصد انتشار این ماهنامه را به صورت چاپی هم دارند.

بعد از شنیدن خبرهای خوب در مورد ماهنامه بازینامه، به سراغ شماره هجدهم این ماهنامه می رویم. در شماره هجدهم مباحث آموزشی همچنان به قوت خود باقی است. بخش بازی های رومیزی، به بازی های استراتژی انتزاعی اختصاص پیدا کرده. بخش بازی های مستقل هم بازی Enter the Gungeon را مورد بررسی قرار داده است. در پایان هم گزارشی از دو سالگی ماهنامه تهیه شده که می توانید مطالعه کنید.

برای دریافت سایر قسمت های منتشر شده از این ماهنامه به صفحه آن در وبسایت مقاله آی تی با نام ماهنامه بازینامه مراجعه نمایید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : ۱۶٫۲ مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر، لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share
  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه