0

آموزش دریافت اکسیر، گلد و Dark Elixir برای ارتقاء قهرمانان کلش

آموزش دریافت اکسیر، گلد و Dark Elixir برای ارتقاء قهرمانان کلش

بسیاری از گیمرها بازی آنلاین موبایل را با کلش اف کلنز یا همان جنگ قبایل می‌شناسند. این بازی جذاب نخستین بار در سال 2012 توسط شرکت سوپرسل معرفی شد و پس از آن خیلی سریع در بین گیمرها محبوبیت پیدا کرد.

کلش اف کلنز یک بازی استراتژیک آنلاین است که در آن با دیگر قبایل مبارزه می‌کنید. به‌طور کلی هر کلن برای فعالیت‌هایی مانند آموزش سربازان، اکسیرسازی و ارتقا مراکز دفاعی به منابعی چون جم، گلد، اکسیر و Dark Elixir  نیاز دارد. این منابع را می‌توان با ساخت واحدهای تولیدکننده یا حمله به قبایل دیگر به‌دست آورد. همچنین می‌توانید با خرید بلیت طلایی و آفر هفتگی اکسیر سیاه، اکسیر و طلا بدست آورد. هم چنین، می توانید اکسیر سیاه با خرید جم کلش بدست آورید. در این مطلب به کاربرد اکسیر، گلد و Dark Elixir کلش اف کلنز می‌پردازیم.

منابع موردنیاز در بازی کلش اف کلنز

کمپانی سوپرسل برای افزایش هیجان بازی کلش اف کلنز و نیز کسب درآمد، منابعی را برای این بازی در نظر گرفته است. منابع گلد، اکسیر و Dark Elixir کش اف کلنز واحدهای پولی بازی هستند که برای پیشرفت به آن‌ها نیاز دارید.

منبع گلد

منبع گلد در معادن و از زمین استخراج می‌شود. میزان استخراج طلا به سطح معدن بستگی دارد و ظرفیت آن نامحدود است. باید توجه داشت که فرایند استخراج هنگامی که معدن پر باشد یا مورد حمله دشمن قرار بگیرد متوقف می‌شود. با رسیدن سطح معدن به پنج امکان افزایش ظرفیت آن به دو برابر با استفاده از جم یا معجون وجود دارد.

شما باید طلاهای استخراج شده را به انبار طلا یا گلد استورج منتقل کنید. بروزرسانی این انبارها برای افزایش گنجایش و حفاظت در برابر حملات دشمن اهمیت بسیار زیادی دارد. نکته مهم دیگر جایگذاری درست انبار طلا در نقشه است تا دشمن به‌راحتی امکان غارت کردن آن را نداشته باشد.

منبع اکسیر

اکسیر یک منبع ارزشمند دیگر کلش اف است که برای استخراج آن باید از دستگاه تقطیر اکسیر استفاده کنید. این دستگاه اکسیر را از منبع نامحدود زیرزمینی (لی‌ لاین) جمع‌آوری کرده و تا زمان انتقال به منابع ذخیره در خود نگهداری می‌کند.

دستیابی به ملکه کماندار با هزینه 40000 اکسیر سیاه

فرایند تقطیر اکسیر در صورتی که دستگاه تخلیه نشده باشد یا مورد حمله دشمن قرار گیرد متوقف می‌شود. میزان استخراج اکسیر به سطح دستگاه تقطیر بستگی دارد و با رسیدن سطح آن به 5 می‌توان با استفاده از جم یا معجون ظرفیت تولید را برای مدت محدود افزایش داد.

حفاظت از دستگاه‌های تقطیر اکسیر همچون دیگر منابع بازی اهمیت زیادی دارد و باید به جایگذاری آن توجه کنید. برخی از بازیکنان با قرار دادن این دستگاه‌ها در بیرون دیوار سعی می‌کنند واحدهای دشمن از جمله بربرها و کمان‌داران را فریب دهند تا هنگام تخریب به آن‌ها حمله کنند.

مقدار اکسیر موجود در سمت راست و بالای صفحه بازی و زیر آیکون طلا نمایش داده می‌شود. اکسیر برای تهیه و آموزش سپاهیان و ارتقای ساختمان‌های نظامی، منبع ذخیره Dark Elixir، مته‌های Dark Elixir، معادن طلا و منابع ذخیره طلا استفاده می‌شود.

منبع  Dark Elixir

ماده Dark Elixir یکی از منابع بسیار ارزشمند در بازی کلش اف کلنز است که با رسیدن سطح تاون هال به هفت در دسترس قرار می‌گیرد. برای استخراج آن باید از مته Dark Elixir استفاده کنید. البته ظرفیت تولید این مته ناچیز بوده و برای افزایش سرعت پیشرفت به روش‌های دیگر برای استخراج و تامین آن نیاز دارید.

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای تهیه Dark Elixir استفاده از طلسم رعد‌وبرق (لایتنینگ اسپل) است. شما با استفاده از این طلسم می‌توانید در هنگام حمله به مخزن Dark Elixir دشمن رفته و با رها کردن رعد‌وبرق مقدار زیادی از منابع استخراج کنید. باید توجه داشت که این روش هزینه‌بر است و یافتن نقشه مناسب برای حمله زمان زیادی از شما خواهد گرفت.

مشاهده  سریال مگه تموم عمر چند تا بهاره | ساخته سروش صحت در فیلیمو

نکته مهم دیگر که به اندازه استخراج Dark Elixir اهمیت دارد محافظت از آن است. به‌طور کلی در گام نخست باید نقشه دهکده را طوری طراحی کنید که منبع Dark Elixir در مرکز واقع شود تا دسترسی به آن دشوار باشد. همچنین با قرار دادن عناصر دفاعی در اطراف منبع از آن حفاظت بیشتری به عمل آورید. ترفند دیگر تولید دارک باراکس در هنگام پر بودن باراکس‌ها و پادگان‌ها است. در این حالت دارک باراکس تولید نمی‌شود و از منابع اکسیر سیاه شما کاسته خواهد شد، اما پس از بازگشت به بازی و کنسل کردن تولید سربازهای دارک باراکس دوباره منابع Dark Elixir به میزان اولیه باز می‌گردد.

میزان Dark Elixir موجود در سمت راست و بالای صفحه و زیر آیکون اکسیر قابل مشاهده است. از Dark Elixir برای تهیه و آموزش سربازان کلاس قهرمان (بجز گرند واردن) و آموزش و ارتقای سربازان دارک اکسیر استفاده می‌شود. همچنین پس از رسیدن سطح تاون حال به 15 می‌توان از Dark Elixir برای خرید و بروزرسانی مونولیت استفاده کرد.

مدال حمله

این مدال در جریان حمله و با ورود به یک قبلیه که سطح کپیتال هال آن حداقل 2 باشد به‌دست می‌آید. شما می‌توانید با حمله به دشمن یا دفاع در برابر حملات این مدال را کسب کنید. از این مدال‌ها برای خرید برخی آیتم‌ها که به‌صورت هفتگی در بخش تریدر قابل مشاهده است، استفاده می‌شود.

خرید جم کلش قانونی و ارزان از فروشگاه معتبر

از جم برای خرید تمام منابع دیگر و ساخت کلبه‌ بیلدر استفاده می‌شود. همچنین می‌توان از آن‌ها برای سرعت بخشیدن به به‌روزرسانی‌ها، افزایش ظرفیت معادن طلا و دستگاه استخراج اکسیر استفاده کرد. شارژ فوری جم کلش آف کلنز بهترین راه برای دسترسی به بیشترین امکانات در کمترین زمان در این بازی است. از جم کلش برای خرید طلا، اکسیر، و دارک اکسیر استفاده کنید تا ساختمان‌ها، نیروهای، و قهرمان‌های خود را ارتقا دهید.

با خرید جم کلش با آیدی، نیازی به وارد کردن اطلاعات اکانت کلش خود ندارید. تنها کافی است آیدی و نام درون بازی خود را در سایت آی گیم وارد کنید و جم کلش مورد نظر خود را با تضمین کمترین قیمت خریداری کنید. این روش خرید جم کلش، علاوه بر امنیت بالا، بسیار سریع نیز هست.

خرید جم کلش با ایدی و اطلاعات در آی گیم

البته روش‌های دیگری نیز برای کسب جم وجود دارند که زمان‌بر هستند. شما می‌توانید با از بین بردن درختان و سنگ‌های نقشه مقدار کمی جم به‌دست آورید، اما سرعت رشد دوباره درختان بسیار پایین است. روش دیگر قرار گرفتن در رتبه بالای سه کلن برتر در تورنمت هفتگی است تا به شما هدیه داده شود. امکان استخراج در معدن جم نیز وجود دارد.

آی گیم، سایت خرید جم کلش ارزان با ایدی و اطلاعات خرید

با خرید جم کلش به منابع طلا، اکسیر و دارک اکسیر برای ساخت و ساز، ارتقا ساختمان‌ها و امکانات، خرید سربازان، جادوها و وسایل نقلیه و سایر موارد مورد نیاز در بازی دست می یابید. اگر قصد خرید جم کلش و دیگر آفرهای بازی کلش را دارید، فروشگاه آی گیم در خدمت شماست. سایت آی گیم، علاوه بر تضمین قیمت، روش واریز قانونی و ارائه رسید خرید گوگل پلی تمام خدمات خرید درون بازی، گیفت کارت و دیگر محصولات را در سریع‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می‌کند.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]
برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.