فیلم آموزش کامل برنامه نویسی C# 2012 به زبان فارسی

فیلم آموزش کامل برنامه نویسی C# 2012 به زبان فارسی

امروز برای همراهان عزیز مقاله آی تی فیلم آموزش کامل برنامه نویسی C# 2012 را تهیه کرده ایم که به درخواست تعدادی از کاربران صورت گرفته است.

پیش از این نیز مجموعه آموزشی دیگری در خصوص برنامه نویسی C# در وبسایت منتشر کرده بودیم که نسخه C# 2005 می باشد و می توانید از بخش فیلم های آموزشی C# به رایگان دریافت کنید.

در این مجموعه آموزشی،برنامه نویسی به زبان C# به طور کامل و با کیفیت بالا آموزش داده شده است که برای علاقه مندان به این زبان برنامه نویسی،آموزش بسیار کاربردی و مفیدی خواهد بود.

به منظور دریافت راحتتر این مجموعه آموزشی،تعداد لینک ها به پنج قسمت تقسیم شده که لینک دریافت این پنج قسمت در یک فایل تکست قرار گرفته و شما می توانید ابتدا فایل تکست را دریافت کنید و لینک های دانلود را در قسمت URL نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید و بعد از پایان یافتن دریافت پنج قسمت اقدام به اکسترکت کردن فایل فشرده شده نمایید.

بروزرسانی:علاوه بر این فیلم آموزشی، می توانید با مراجعه به این آدرس کتاب آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ را به رایگان از وبسایت مقاله آی تی دریافت نمایید.

جهت دانلود فایل با لینک مستقیم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم
 • حجم فایل : 962 مگابایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  اگر این مطلب برای شما مفید واقع شده، می توانید با عضوییت در وبسایت و خبرنامه ما، از مطالبی که در آینده هم منتشر خواهند شد مطلع شوید.

  جهت عضوییت در وبسایت مقاله آی تی به آدرس زیر مراجعه نمایید:

  http://it-research.ir/register

  محل تبلیغات شما