0

طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی

طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی

طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی چگونه است؟ روزهایی که طراحی پوستر تبلیغاتی جذاب نیاز به مهارت های گسترده در طراحی گرافیک حرفه ای داشت، گذشته است. با ظهور طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی، افراد و مشاغل اکنون می توانند بدون نیاز به دانش تخصصی یا نرم افزار های گران قیمت پوستر های بصری خیره کننده ایجاد کنند.

این پلتفرم‌ های نوآورانه از قدرت الگوریتم‌ های هوش مصنوعی برای خودکار سازی و ساده ‌سازی فرآیند طراحی استفاده می‌ کنند و کاربران را قادر می ‌سازند تا پوسترهای چشم‌ نوازی را تنها با چند کلیک تولید کنند. این پلتفرم های هوش مصنوعی هزینه طراحی پوستر تبلیغاتی را بسیار کاهش می دهند و حتی در بعضی از این هوش مصنوعی ها قیمت طراحی پوستر تبلیغاتی رایگان است. در ادامه از آژانس تبلیغات نکسوس به بررسی طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی در این مقاله از آژانس تبلیغات نکسوس خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید!

کاربرد طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی چیست؟

طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی | آژانس تبلیغات نکسوس

یکی از جنبه های قابل توجه طراحی پوستر تبلیغاتی با استفاده از هوش مصنوعی، توانایی آنها در ارائه طیف گسترده ای از ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی است. خواه به دنبال تبلیغ یک محصول، تبلیغ یک رویداد یا انتقال یک پیام خاص باشید، این ابزار ها مجموعه ای از قالب ها، فونت ها، رنگ ها و گرافیک ها را ارائه می دهند. علاوه بر این، بسیاری از سازندگان پوستر هوش مصنوعی، پیشنهادات طراحی هوشمند را بر اساس بهترین شیوه ها و اصول زیبایی شناسی ترکیب می کنند و اطمینان حاصل می کنند که پوستر های شما از نظر بصری جذاب و حرفه ای ساخته شده اند.

رابط های کاربر پسند یکی دیگر از ویژگی های برجسته طراحی پوستر تبلیغاتی با استفاده از هوش مصنوعی است. این پلتفرم ها سادگی و سهولت استفاده را در اولویت قرار می دهند و به کسانی که تجربه طراحی کمی دارند اجازه می دهند بدون زحمت از پلتفرم استفاده کنند. با قابلیت‌ های بصری کشیدن و رها کردن، ایجاد یک پوستر به یک فرآیند لذت ‌بخش و ساده تبدیل می ‌شود.

 قیمت طراحی پوستر تبلیغاتی رایگان

پوستر تبلیغاتی یکی از مجموعه ابزار تبلیغاتی است که باعث افزایش آشنایی شرکت و کسب و کار شما به عموم مردم می شود. این پوستر ها باعث می شود تا افراد بیشتری با کسب و کار شما اشنا شوند و باعث می شود افراد بیشتری از خدمات شما استفاده کنند. هزینه طراحی پوستر تبلیغاتی بسته به عوامل مختلفی اندازه گیری می شود. این پوستر ها در اندازه و طرح های متخلفی طراحی می شوند و هرچقدر طراحی حرفه ای تر باشد و بتواند افراد بیشتری را به سمت کسب و کاری جذب کند، قیمت طراحی پوستر تبلیغاتی نیز افزایش پیدا می کند. اما در آژانس تبلیغات نکسوس با دارا بودن طراحان حرفه ای در امر طراحی پوستر، می تواند پوستری با بهترین کیفیت و با بیشترین بازدهی برای شما طراحی کند و چه بسا قیمت بسیار مطلوبی نسبت به ویژگی های خود دارا است.

10 پلتفرم طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی

پوسترهایی که به صورت حرفه ای طراحی شده‌اند، برای مشاغل، سازمان ها و افراد مفید هستند. آنها دارایی های خلاقانه ای هستند که با به اشتراک گذاری مختصر و مؤثر اطلاعات توجه همه را به خود جلب می‌کنند. پوسترها چه در زمان فروش، شروع یک کسب و کار جدید، کنفرانس مجازی یا ارائه کلاس درس، می‌توانند موثر باشند. در ادامه به بررسی 10 تا از پلتفرم‌های طراحی پوستر تبلیغاتی با هوش مصنوعی خواهیم پرداخت.

1. پلتفرم iMyFone MagicPic

طراحی پوستر تبلیغاتی هوش مصنوعی، ابزاری عالی برای طراحی پوستر بدون دردسر هستند. به غیر از آنها ابزارهای هوش مصنوعی قدرتمند دیگری نیز برای شما وجود دارد. iMyFone MagicPic یک ابزار ویرایش عکس با هوش مصنوعی است و ویژگی فعلی آن حذف پس‌زمینه هوش مصنوعی است. الگوریتم هوش مصنوعی به شما این امکان را می‌دهد که با یک کلیک یک پس زمینه شفاف داشته باشید. این برنامه از جایگزینی پس ‌زمینه‌‌های موجود با رنگ‌‌ها، الگو‌ها یا خلاقیت‌ های خودتان پشتیبانی می‌‌کند تا تصاویر شما را به هنری خیره ‌کننده یا پوسترهای جالب تبدیل کند.

2. پلتفرم Wepik

برای ایجاد محتوای گرافیکی و بصری حرفه ای برای کسب و کار خود، الگوهای قابل ویرایش wepik را انتخاب کنید. رابط کاربر پسند این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا گرافیک های سفارشی برای موارد بازاریابی، لوگو ها، طراحی پوستر را طراحی کنند. wepik همچنین کتابخانه ای از قالب ها، تصاویر و عناصر دیگر را ارائه می دهد که کاربران می توانند از آنها به عنوان نقطه شروع برای پروژه های خلاقانه خود استفاده کنند.

3. پلتفرم Fotor

Fotor یک ابزار آنلاین قدرتمند است که قابلیت های هوش مصنوعی را با ویژگی های طراحی بصری ترکیب می کند تا فرآیند طراحی پوستر جذاب بصری را متحول کند. با استفاده از فناوری هوش مصنوعی، کاربران می توانند بدون زحمت ایده های خود را به طرح های پوستر جذاب تبدیل کنند. هزینه طراحی پوستر تبلیغاتی در این پلتفرم بسیار به صرفه بوده و می توانید پوستر های خلاقی را بسازید.

مشاهده  شماره پنجم ماهنامه فناوری اطلاعات چیپست

4. پلتفرم Desygner

این پلتفرم به سازندگان پوستر هوش مصنوعی و سایر ابزار های طراحی را برای رفع نیاز های خلاقانه ارائه می دهد. ابزارهای طراحی گرافیکی به کسب و کارها در طراحی مواد بازاریابی و تبلیغات کمک می کند. این شامل پست های رسانه های اجتماعی، ارائه ها، تبلیغات و سایر محتوا ها با استفاده از قالب های از پیش تعریف شده است. طراحی پوستر در این پلتفرم دارای یک رابط کشیدن و رها کردن است که به کاربران کمک می کند تا تصاویر، رنگ ها، متن و فونت ها را در جلوه ها، لایه ها و فایل های چند صفحه ای تغییر دهند.

5. پلتفرم Appypie

وب سایت Appypie با ابزارها و ویژگی های هوش مصنوعی، از جمله پوستر خلاقانه هوش مصنوعی را ارائه می دهد. این ابزار با رابط کاربر پسند و قابلیت های هوش مصنوعی قدرتمند خود، ایجاد پوسترهای خیره کننده را ساده می کند. علاوه بر این، رابط کشیدن و رها کردن آن، کاربران را قادر می‌ سازد تا طرح ‌های خیره‌ کننده‌ ای را تنها با چند کلیک ایجاد کنند. قیمت طراحی پوستر تبلیغاتی این پلتفرم نسبت به بقیه پلتفرم ها به مراتب به صرفه تر می باشد.

6. پلتفرم Designs.ai

طراحی پوستر تبلیغاتی | آژانس تبلیغات نکسوس

Designs.ai یک پلتفرم آنلاین خلاقانه مبتنی بر هوش مصنوعی است که هدف آن قابل دسترس بودن طراحی پوستر برای همه می باشد. این پلتفرم 3 ابزار اصلی دارد: لوگو، دیزاین و ویدیو که هر کدام با ابزار های مختلفی برای تکمیل طرح های شما مجهز شده اند. با یک کتابخانه طراحی گسترده، می توانید هر چیزی از قالب های طراحی، لوگوها، فیلم ها، پوسترها و موارد دیگر را طراحی کنید.

7. پلتفرم DesignCap

Design Cap یک پلتفرم رایگان طراحی گرافیک آنلاین است که به ایجاد پوستر و تبلیغات بدون دردسر کمک می کند. این برنامه که توسط PearlMountain توسعه یافته است، قصد دارد قابلیت های ویرایش عکس حرفه ای و طراحی بصری را در دسترس همگان قرار دهد. اگر به دنبال پوستری مبتنی بر هوش مصنوعی هستید، Design cap انتخاب خوبی است. حتی یک مبتدی می تواند در عرض چند دقیقه یک پوستر عالی با DesignCap ایجاد کند.

8. پلتفرم PosterMyWall

این ابزار آنلاین کاربران را قادر می سازد تا طراحی پوستر سفارشی را با کمک طراحی مبتنی بر هوش مصنوعی و قالب های مختلف ایجاد کنند. PosterMyWall یک راه حل طراحی گرافیکی مبتنی بر دیتا است که به شرکت ها کمک می کند محتوای سفارشی، سرصفحه ها و پوسترها را برای پلتفرم های رسانه های اجتماعی و کمپین های بازاریابی ایجاد کنند. این به کاربران امکان می دهد فونت های سفارشی را وارد کنند و فرمت های تصویر و ویدیو را از کتابخانه داخلی بارگیری کنند.

9. پلتفرم Adobe Express

Adobe Creative Cloud Express که قبلاً Adobe Spark نام داشت، تولید و طراحی پوستر چند رسانه ای جذاب را ساده می کند. چه در حال ایجاد پست‌های رسانه‌های اجتماعی، داستان‌های جذاب، دعوت ‌نامه ‌های زیبا، یا بازاریابی محتوایی مانند لوگو، تبلیغات و پوستر باشید، این پلتفرم تمام کار ها را انجام می‌دهد. این پلتفرم امکان ایجاد محتوا با کشیدن و رها کردن را فراهم می کند و به کاربران اجازه می دهد پوسترها و سایر محتواها را تنها با چند کلیک طراحی کنند.

10. پلتفرم Canvas AI Magic Design

اگر از کاربران مشتاق Canvas هستید، در مورد ویژگی های اخیر اضافه شده این پلتفرم شنیده اید. canvas با قالب های قابل تنظیم و رابط کاربر پسند خود، فرآیند طراحی را برای طراحان و غیر طراحان آسان می کند. اکنون با جادوی Canvas AI، هر کسی می تواند ایده ای را تصور کند و در عرض چند دقیقه تصاویر بسازد.

طراحی پوستر تبلیغاتی با آژانس تبلیغات نکسوس

قیمت طراحی پوستر تبلیغاتی رایگان | آژانس تبلیغات نکسوس

طراحی پوستر با استفاده از هوش مصنوعی فواید بسیاری دارد. این پلتفرم های هوش مصنوعی قادر هستند تا پوستر های مخاطب پسند را طراحی و تولید کنند و هزینه طراحی پوستر تبلیغاتی با استفاده از این هوش مصنوعی ها بسیار پایین و چه بسا رایگان است.

اما هوش مصنوعی هیچوقت جای طراحی انسانی را نخواهد گرفت و قیمت طراحی پوستر تبلیغاتی رایگان نسبت به فوایدی که دارد بسیار مطلوب می باشد. همچنین تمامی فرایند طراحی پوستر در آژانس تبلیغات نکسوس با بهترین قیمت و کیفیت صورت می پذیرد. برای اطلاعات بیشتر به سایت https://nexxus.ir مراجعه و یا با شماره 09900663221 تماس بگیرید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]
برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.