0

چگونگی رفع بن شدن در بازی کالاف دیوتی موبایل

چگونگی رفع بن شدن در بازی کالاف دیوتی موبایل

از میان تمام بازی های ویدیویی که این روزها باعث سرگرم شدن جوانان می شود، بازی کالاف دیوتی موبایل قطعا یکی از محبوب ترین آن ها می باشد. این بازی با ویژگی ها  و امکانات جذابی که دارد توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

همچنین با تهیه سی پی کالاف می توانید امکاناتی را که در بخش هایی از بازی به آن ها دسترسی ندارید، فعال کنید. قیمت سی پی کالاف موبایل متغیر می باشد و نمی توان قیمت ثابتی برای آن تعریف کرد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های معتبر در این زمینه به راحتی از قیمت این محصول مطلع شوید و محصول خود را با اطمینان تهیه کنید.

در این مقاله به یکی از مشکلاتی که بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل با آن مواجه می شوند، پرداخته ایم. این مشکل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل است که دسترسی شا به برنامه بازی قطع می شود و دیگر نمی توانید از این بازی جذاب لذت ببرید بنابراین پیدا کردن راهی برای حل این مشکل بسیار کمک کننده می باشد.

علت بن شدن اکانت کالاف دیوتی

بن شدن اکانت کالاف نمی توانید بدون هیچ علتی اتفاق بیفتد و دلیل آن معروف بودن این بازی می باشد.

یکی از دلایلی که باعث بن شدن شما در بازی کالاف دیوتی می شود، استفاده از چیت های غیر استاندارد و رایگان می باشد که در اختیار بسیاری از بازیکنان قرار می گیرد و از آن ها استفاده می کنند.

شرایط و قوانینی در بازی کالاف دیوتی وجود دارد که توجه نکردن به آن ها می تواند منجر به بن شدن اکانت کالاف دیوتی شود.

این قوانین شامل موارد زیر می باشند:

  • استفاده از هک و تقلب در بازی می تواند یکی از دلایل بن شدن بزای کالاف باشد. برخی کاربران با استفاده از تقلب در بازی سعی دارند که رتبه بالایی کسب کنند اما Activision با سیستم ضد تقلبی که دارد مانع این بازیکنان می شود.
  • یکی دیگر از دلایلی که می توان به آن اشاره کرد دریافت گزارش های زیاد می باشد. اگر دلیل بن شدن اکانت خود را نمی دانید، شاید این مورد برای شما صدق می کند.
  • استفاده از ربات های نشانه گیری که بر روی موبایل نصب می شوند و به شما کمک می کنند که به راحتی و بدون نیاز به نشانه گیری با دشمنان خود مبارزه کنید نیزاز دلایل بن شدن شما می باشد.

حل مشکل بن شدن بازی کالاف دیوتی

حل مشکل بن شدن اکانت کالاف دیوتی

راهی برای جلوگیری کردن از بن شدن اکانت کالاف دیوتی وجود ندارد. اگر شما به مدت چند ساعت و یا چند روز بن شده باشید باید منتظر بمانید ا این دوره به اتمام برسد اما اگر این مدت زمان یک ساله و یا ده ساله باشد می توانید از طریق روش های زیر این مشکل را رفع کنید. البته که تصمیم نهایی اینکه اکانت شما برمیگردد یا خیر با پشتیبانی اکتیویژن می باشد.

مشاهده  چطور فروش خود را با سامانه سجاب چند برابر کنیم؟

تیکت زدن به پشتیبانی اکتیویژن

اگر فکر می کنید که به اشتباه حساب شما بن شده است، می توانید از سیستم تیکت اکتیویژن استفاده کنید و یک درخواست تجدید نظر برای پشتیبانی اکتیویژن ارسال کنید. ممکن است به دلیل شلوغ بودن این بخش، دریافت کردن جواب مدتی طول بکشد. پس از افزایش بلیط شما، اکتیویژن درخواست شما را بررسی می کند و تصمیم می گیرد که اکانت شما می توانید برگردد با خیر.

برای ایجاد درخواست تجدید نظر به بخش تنظیمات بروید و گزینه SUPPORT را انتخاب کنید. همچنین می توانید دکمه پشتیبانی بالای صفحه که در منوی اصلی قرار دارد را هم انتخاب کنید و از آن طریق درخواست خود را ارسال کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که اگر از تقلب و یا برنامه های غیرمجاز استفاده کرده باشید، به دلیل سیستم سخت گیرانه اکتیویژن در برابر تقلب، احتمال برگشت اکانت شما بسیار کم می باشد.

ارتباط با اکتیویژن از طریق شبکه های اجتماعی

آنطور که بنظر می رسد برخی از کاربران کالاف دیوتی موبایل به سوالاتشان توسط پشتیبان، پاسخی داده نشده است.

با ریتوییت کردن با استفاده از برچسب های دسته های رسمی کالاف دیوتی موبایل نیز می توانید با پشتیبانان کالاف دیوتی موبایل ارتباط بگیرید. برای شناسایی شدن توسط برنامه کالاف دیوتی موبایل باید به اندازه کافی ریتوییت دریافت کنید. بنابراین هر چه فالوورهای شبکه های اجتماعی شما بالاتر باشد تاثیر بیشتری نیز خواهد داشت.

با انجام این کارها پروفایل شما، بازی های قبلی که انجام داده اید و قوانینی که ممکن است نقض کرده باشد مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که تیم پشتیبانی بتوانند شما را شناسایی کنند، امکان بازگشت حسابتان وجود دارد.

روش هایی برای جلوگیری از بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

همانطور که متوجه شدید روش هایی که برای رفع مسدود شدن اکانت کالاف وجود دارد بسیار کم و محدود می باشد اما شما می توانید با استفاده نکردن از vpn، هک ها، برنامه های شخص ثالث و شبیه سازهای غیر مجاز، مانع از بن شدن اکانت خود شوید.

جمع بندی

با مطالعه این مقاله با مواردی که می توانند باعث بن شدن اکانت شما شوند، آشنا شدید. این مورد یکی از دغدغه های بازیکنان بود که با رعایت کردن قوانین ذکر شده به راحتی می توانند از بن شدن اکانت خود جلوگیری کنند.

یکی دیگر از دغدغه های بازیکنان، یک فروشگاه معتبر جهت تهیه پول های درون بازی می باشد که با تهیه ان ها می توانند امکانتی که به آن ها دسترسی ندارد را فعال کنند.

با مراجعه به فروشگاه ویکتورشاپ می توانید سی پی کالاف و جم فری فایر ارزان را با قیمتی مناسب تهیه کنید.

اگر این مطلب را دوست داشتید، با امتیاز دادن به آن از ما حمایت کنید.
[کل: میانگین: ]
برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *