کمپانی شیائومی توانست یک میلیون تلفن هوشمند در کشور هند به فروش برساند.

کمپانی شیائومی توانست یک میلیون تلفن هوشمند در کشور هند به فروش برساند.

- دی ۶, ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=3571

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

شیائومی

شیائومی

تاکنون اخبار بسیاری از رکورد شکنی های کمپانی شیائومی در فروش گوشی هایش منتشر شده است،در جدیدترین رکورد شکنی شرکت شیائومی توانست بیش از یک میلیون از تلفن های هوشمند خود را در بازار هند به فروش برساند.این کمپانی هم اکنون در رده سوم تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان قرار دارد.

آقای مانو کومار،مدیر شرکت Xiaomi در کشور هند در توییتر خود اعلام کرده که این شرکت توانسته در ماه دسامبر بیش از یک میلیون گوشی Mi3 را در کشور هند بفروشد که رکورد بسیار خوبی برای شیائومی محسوب می شود.

گوشی های کمپانی شیائومی توسط فروشگاه اینترنی FlipKart در کشور هند به فروش می رسد که می توان گفت یکی از مهمترین دلایل موفقیت این شرکت در هند،همکاری با این فروشگاه اینترنتی است.

این اتفاق خوش حال کننده مدت زیادی برای Xiaomi ماندگار نخواهد بود،چرا که این شرکت بر اساس رای دادگاهی در هند،فقط تا روز هشتم ژانویه اجازه فروش گوشی های مجهز به پردازنده اسنپدراگون را در این کشور دارد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه