شیائومی در حال کار بر روی یک تبلت ویندوز 10 است. | مقاله آی تی

شیائومی در حال کار بر روی یک تبلت ویندوز 10 است.

- مرداد ۹, ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5794

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Xiaomi Mi Pad

Xiaomi Mi Pad

طبق اخبار و شایعاتی که به تازگی منتشر شده،کمپانی چینی شیائومی در حال کار بر روی یت تبلیت جدید است که از سیستم عامل ویندوز 10 استفاده می کند.این تبلت قرار است در ماه های آینده معرفی شود.در ادامه با ما همراه باشید.

با وجود کاهش میزان فروش تبلت در ماه های اخیر،اخباری از سوی شیائومی منتشر شده که در این اخبار اعلام شده این شرکت قصد تولید یک تبلت جدید را دارد.آخرین تبلتی توسط این کمپانی روانه بازار شد با نام Mi Pad شناخته می شود که ماه مارس سال 2014 به طور رسمی رونمایی شد.

Xiaomi Tablet windows 10

در ماه می امسال هم مدیرعامل این کمپانی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی چینی ویبو اخباری از احتمال معرفی تبلتی جدید از سوی شیائومی منتشر کرد اما اطلاعات خاصی در خصوص این تبلت ارائه نکرد.حال طبق شایعه ای که به تازگی منتشر شده،این کمپانی درحال کار بر روی تبلتی است که مدیرعامل این شرکت پیشتر از آن نام برده بود.گفته شده این تبلت احتمالا در ماه های آینده یا احتمالا در ماه سپتامبر معرفی می شود.

کمپانی شیائومی قصد برگزاری کنفرانسی رسمی در شانزدهم آگوست دارد که این احتمال وجود دارد تبلت جدید شیائومی در این کنفرانس معرفی شود.

شیائومی اکثر محصولاتش را تحت سیستم عامل اندروید روانه بازار کرده و قبول چنین خبری کمی سخت است چرا که از آنجایی که شیائومی به راحتی می تواند سفارشی سازی های ویژه خود را بر روی محصولات اندرویدی اش اعمال کند،شاید قبول کردن محدودیت های مایکروسافت برای استفاده از سیستم عامل این کمپانی بر روی محصولاتش کمی سخت باشد.

در هر حال این اخبار هنوز در حد شایعه است و هنوز مشخص نیست که محصول جدید این کمپانی با چه ویژگی ها و مشخصاتی معرفی خواهد شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه