سامسونگ پی از 28 سپتامبر کار خود را در کشور آمریکا آغاز می کند. | مقاله آی تی

سامسونگ پی از 28 سپتامبر کار خود را در کشور آمریکا آغاز می کند.

- مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6155

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

سامسونگ پی

سامسونگ پی

سامسونگ پی سرویسی است که به منظور پرداخت هزینه ها از طریق گجت های هوشمند نظیر تلفن ها و ساعت هوشمند طراحی شده است.این سرویس نخستین بار در MWC 2015  و با هدف رقابت با سرویس پرداخت اپل با نام اپل پی راه اندازی شد.روز گذشته کمپانی سامسونگ در جریان کنفراسن رسمی خود علاوه بر معرفی محصولات جدید به طور رسمی سرویس پرداخت Samsung Pay را منتشر کرد و وعده داد که از ماه آینده کار خود آغاز خواهد کرد.

این سرویس در فبلت های گلکسی اس6 اج+ و گلکسی نوت 5 نیز وجود خواهد داشت.یه کمک این سرویس می توانید اطلاعات کارت های بانکی خود را در آن وارد کنید و در هنگام پرداخت هزینه به جای استفاده از کارت،از تلفن یا ساعت هوشمند خود استفاده کنید.این سرویس از طریق ارتباط NFC با دستگاه های کارت خوان ارتباط برقرار می کند.

نسخه نصب شده این سرویس بر روی دو فبلت ذکر شده در حقیقت نسخه پیش نمایش سامسونگ پی است،نسخه اصلی آن در آینده بر روی گوشیهای سامسونگ مجهز به NFC قابل دریافت خواهد بود.

براساس گفته های سامسونگ این سرویس کار خود را به طور رسمی از 28ام سپتامبر در کشور آمریکا آغاز خواهد کرد که البته نسخه آزمایشی آن در این تاریخ مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه