رونمایی از کنترلر Smart Ring برای بازی های ویدئویی | مقاله آی تی

رونمایی از کنترلر Smart Ring برای بازی های ویدئویی

- مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6229

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Smart Ring

Smart Ring

Smart Ring گجتی است که راه و روش بازی کردن کاربران بازی های ویدئویی را برای همیشه تغییر خواهد شد.استارتاپ تیتانیوم فالکون اعلام که کار طراحی کنترلر خود را در این هفته به پایان رسانده است،کنترلری که با نام “حلقه هوشمند” شناخته می شود و یک کنترل کننده بازی های ویدئویی است،این شرکت در مورد این کنترلر چنین گفته:”گجتی که راه و روش کاربران را برای بازی کردن بازی های ویدئویی برای همیشه تغییر خواهد داد.

این استارتاپ برای ساختن کنترلر Smart Ring به حمایت های مالی از طرف کاربران و گیمر ها نیاز دارد و به همین منظور در اواخر ماه جاری کمپینی از طریق Indiegogo راه اندازی خواهد کرد تا بتواند مبلغ 300 هزار دلار را بری اجرایی شدن این طرح جمع آوری کند.

شرکت تیتانیوم همچنین امیدوار است که بتواند این حلقه هوشمند با با مبلغی کمتر از 100 دلار به فروش برساند.

روش کار Smart Ring:

به گفته شرکت Titanium این گجت استفاده فناوری از بلوتوث کم مصرف و سنسر کنترل حرکت 9 محور می تواند به هر دستگاه هوشمندی نظیر تلفن هوشمند،تبلت،تلویزیون هوشمند،ساعت هوشمند،پی سی/مک و هدست واقعیت مجازی متصل شود و کاربران می توانند به کمک حلقه هوشمند و با استفاده از تبدیل حرکات دست به ورودی های مناسب،بازی های ویدئویی مختلف را بر روی این گجت ها کنترل کنند.

این گجت ضخامتی در حدود 3.8 میلی متر دارد و مجهز به دو دکمه عمل کننده می باشد و همچنین قابلیت سازگاری با انواع بازی های ویدئویی مختلف نظیر مسابقات ورزشی،رانندگی،تیر اندازی و بازی های اکشن را دارا است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه