سونی وایو به کاربران خود هشدار داده که تا زمان دریافت درایور های جدید،لپ تاپ های خود را به ویندوز 10 بروزرسانی نکنند. | مقاله آی تی

سونی وایو به کاربران خود هشدار داده که تا زمان دریافت درایور های جدید،لپ تاپ های خود را به ویندوز 10 بروزرسانی نکنند.

- مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۹ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6161

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Sony Vaio 11A

Sony Vaio 11A

کمپانی مایکروسافت بروزرسانی رایانه های شخصی به ویندوز ده را از ماه گذشته آغاز کرده است.میلیون ها کاربر ویندوز این سیستم عامل را بر روی رایانه های خود دریافت کرده اند و در حال استفاده از آن هستند اما با نظر می رسد کاربران محصولات وایو باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا این ویندوز را بر روی کامپیوتر های خود دریافت کنند.

شرکت وایو به کاربران خود هشدار داده که تا زمانی که این کمپانی ژاپنی درایور های مختص ویندوز 10 را برای محصولات خود منتشر نکرده،کامپیوتر های خود را به سیستم عامل ویندوز 10 بروزرسانی نکنند.

اگر یادتان باشد سال گذشته کمپانی سونی بخش لپ تاپ های خود را که با نام وایو شناخته می شود به یک صندوق سرمایه گذاری ژاپنی فروخت و این بخش دیگر زیر مجموعه کمپانی سونی محسوب نمی شود اما با این حال به نظر می رسد سونی به کاربران قدیمی خود هم اهمیت می دهد و پشتیبانی خود را برای آنان قطع نکرده اند.

کمپانی سونی در این خصوص در وبسایت پشتیبانی خود چنین نوشته است:

ما در حال آزمایش مدل های پشتیبانی شده هستیم و نتایج این آزمایش در سریعتری زمان ارائه خواهد شد.ما برنامه ای برای بروزرسانی اطلاعات ویندوز 8 و 8.1 به ویندوز 10 نظیر درایور ها،برنامه های کاربردی و… را براساس برنامه ریزی زیر برای کامپیوتر هایی که سیستم عامل های اورجینال بر روی آن ها نصب شده اند،ارائه خواهیم داد.

sony windows 10

در حال حاضر درایور های مورد نیاز برای لپ تاپ های سونی وایو در دسترس نیستند اما این کمپانی با هدف ارائه این درایور ها تا ماه اکتبر برای کامپیوتر هایی که به طور پیش فرض سیستم عامل ویندوز 8.1 بر روی آن ها نصب است،مشغول به کار می باشد.در طرف دیگر کاربرانی که از سیستم عامل اورجینال ویندوز 8 استفاده می کنند باید کمی بیشتر صبر نمایند چرا که این کمپانی اعلام کرده درایور های مختص این کاربران در ماه نوامبر منتشر می شوند.

اگر شما کاربر ویندوز 7 هستید باید بگوییم که متاسفانه این کمپانی درایورهایی برای شما به منظور ارتقاء به ویندوز 10 منتشر نخواهد کرد.این کمپانی در این خصوص اعلام کرده که گرچه این سیستم عامل خیلی خوب است اما ما هنوز تصمیمی برای در دسترس قرار دادن درایور های مختص آن در نظر نگرفته ایم،همچنین در ادامه اعلام کرده که در همین ماه اطلاعات مربوط به محدودیت های موجود و مسائل مرتبط بر روی ویندوز 7 برای بروزرسانی به ویندوز 10 را منتشر خواهد کرد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه