نمایندگی انحصاری برند تروکانف روسیه در ایران و خاورمیانه به شرکت ایرانی رسید. | مقاله آی تی

نمایندگی انحصاری برند تروکانف روسیه در ایران و خاورمیانه به شرکت ایرانی رسید.

- اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۲ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4069

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

تروکانف

تروکانف

گروه مهندسی دایکام نماینده انحصاری و رسمی شرکت تروکانف روسیه در ایران و خاورمیانه شد.تروکانف که متخصص فناوری کنفرانس‌های ویدیویی است یک شرکت روسی خدمات ویدیو کنفرانس حرفه ای است که دفتر مرکزی آن در شهر مسکو فدراسیون روسیه واقع شده است.

مایکل گاتالاسکای مالک و موسس تروکانف با شعار “ویدیو کنفرانس آسان”، اولین نسل ویدیو کنفرانس سه بعدی تروکانف با کیفیت ۴K Ultra HD را در سال ۲۰۱۱ به دنیا عرضه کرد.

از آن زمان به بعد تروکانف از ایده‌ها و فناوری جدیدی استفاده نمود تا ویدئوکنفرانس ها را برای افراد جذاب و آسان نماید.

خلاقیت مهم شرکت ویدئو کنفرانس تروکانف ، انتقال کامل تکنولوژی خود به خریداران است ، بدین ترتیب که سازمان یا شرکت تهیه کننده این خدمات با دریافت سرور تروکانف به کلی از شرکت تروکانف بی نیاز می گردد و بدون نیاز به اینترنت می تواند ویدیو کنفرانس درون سازمانی با امنیت بالا و امکانات فوق العاده راه اندازی نماید.

یکی دیگر از ابتکارات شرکت تروکانف ، ارائه نسخه رایگان ویدیو کنفرانس سرور ۶ کاربره مادام العمر جهت معرفی قابلیت های بی نظیر خود می باشد. بدین ترتیب در صورتی که خواهان راه اندازی یک ویدیو کنفرانس کوچک در داخل شبکه سازمانی خود هستید با دریافت رایگان نسخه سرور آن ،در چند دقیقه ویدیو کنفرانس اختصاصی خود را راه اندازی نمایید .

به گزارش راز – چندی پیش ویدیو کلیپ کوتاه پر طرفداری جهت معرفی کامل سامانه تروکانف در کانال های معتبر اینترنتی جهان منتشر شد که با تلاش گروه دایکام ، این کلیپ زیر نویس فارسی شده و در رسانه آپارات منتشر گردیده است.

گفتنی است گروه مهندسی دایکام علاوه بر نمایندگی ایران شرکت تروکانف ، تنها نماینده فروش و خدمات تروکانف در ۱۴ کشور منطقه خاورمیانه نیز می باشد.

هم اکنون تیم های تخصصی گروه مهندسی دایکام ، در حال ترجمه کلیه اپلیکشن های موبایل تروکانف به زبان فارسی و عربی می باشند.

گروه مهندسی دایکام با داشتن مرکز خدمات اختصاصی در ایران و خاورمیانه یکی از بروز ترین شبکه های خدمات به سه زبان فارسی ، انگلیسی و عربی در حوزه ارتباطات به شمار می رود.

تیزر معرفی ویدیو کنفرانس تروکانف:

برای استفاده از خدمات ویدئو کنفرانس تروکانف به این لینک مراجعه کنید.

نویسنده:امیر صادقی

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه