دانلود افزونه Teletter برای وردپرس : افزونه خبرنامه تلگرام | مقاله آی تی

دانلود افزونه Teletter برای وردپرس : افزونه خبرنامه تلگرام

- آذر ۲۵, ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=7026

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

افزونه Teletter برای وردپرس

افزونه Teletter برای وردپرس

امروز قصد داریم به شما افزونه جالبی را معرفی کنیم که به کمک آن می توانید مطالب منتشر شده در وبسایت وردپرسی خود را به صورت اتوماتیک در یک کانال تلگرام منتشر کنید. افزونه Teletter همان چیزی است که شما برای انجام اینکار به آن نیاز دارید.این افزونه توسط وبسایت وبسیما تهیه شده است.برای آشنایی بیشتر با این افزونه در ادامه با ما همراه باشید.

شبکه های اجتماعی موبایلی به سرعت در حال گسترش هستند و می توانند مکان بسیار خوبی به منظور جذب ترافیک برای وبسایت ها باشند.درحال حاضر اپلیکیشن تلگرام یکی از پرطرفدار ترین این شبکه های اجتماعی در ایران است که تعداد زیادی از کاربران ایرانی عضو آن هستند.انتشار دستی مطالب یک وبسایت در این شبکه های اجتماعی همیشه یکی از بزرگترین دقدقه های مدیران وبسایت ها بوده است اما همیشه هم راه حل هایی برای برطرف کردن این دقدقه وجود دارد.ما هم در این مطلب قصد داریم به شما افزونه ای را معرفی کنیم که به کمک آن می توانید دقدقه اشتراک گذاری مطالب وبسایت را در تلگرام از بین ببرید.این دقدقه توسط افزونه Teletter قابل رفع است.با نصب این افزونه بر روی وبسایت وردپرسی خود می توانید به طور خودکار مطالب منتشر شده در وبسایتتان را به کمک یک روبات بر روی کانال تلگرام ساییتان به اشتراگ بگذارید.

این افزونه به این صورت کار می کند که شما ابتدا آن را بر روی یک وبسایت وردپرسی نصب و فعال سازی می کنید.سپس در تلگرام اقدام به ساخت یک روبات می نمایید و API مربوط به روبات خود را در بخش تنظیمات افزونه Teletter وارد می کنید.بعد از آن مطالب وبسایت به صورت خودکار توسط این روبات منتشر خواهند شد و کاربرانی که روبات شما را دنبال کنند.مطالب شما را هم دریافت می کنند.این افزونه زبان فارسی را پشتیبانی میکند و کار با آن بسیار ساده است.

جهت دریافت افزونه به لینک زیر مراجعه نمایید.

 • صفحه افزونه در مخزن وردپرس
 • حجم فایل : 76 کیلوبایت
 • رمز فایل : www.it-research.ir
 • منبع : وبسایت مقاله آی تی
 • راهنما

  جهت دانلود سریع تر،لینک دانلود را در آدرس بار نرم افزار اینترنت دانلود منیجر کپی کنید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

  دیدگاه ها

  نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


  بدون دیدگاه