سرفیس پرو 4 ممکن است امسال معرفی نشود. | مقاله آی تی

سرفیس پرو 4 ممکن است امسال معرفی نشود.

- تیر ۱۷, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4920

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Surface Pro 4

Surface Pro 4

هر روز به معرفی نسخه نهایی ویندوز 10 نزدیک‌تر می‌شویم و برای همین هر روز اخبار و شایعات زیادی پیرامون آن و دیگر محصولات مایکروسافت منتشر می‌شود.چناچه دیروز نیز عکسی زیبا از گوشی لومیا 940 درحال اجرای ویندوز 10 منتشرشد.حال امروز نیز اخباری مبنی‌ بر اینکه تبلت قدرتمند مایکروسافت یعنی سرفیس پرو 4 امسال معرفی نخواهدشد منتشرشد.

براساس گزارشات وبسایت Business Korea مایکروسافت تعداد بسیار زیادی از حافظه‌های SSD جدید و 256 گیگابایتی سامسونگ را که برپایه فناوری NVME ساخته شده‌اند را برای استفاده در سرفیس پرو 4 سفارش داده‌است و همچنین وبسایت انگجت نیز تایید کرده که این محصول از همین حافظه‌های SSD سامسونگ استفاده خواهدکرد.اما زمان تحویل این سفارش در نیمه‌ی دوم سال 2016 میلادی خواهدبود پس با این اوصاف نمی‌توان انتظار معرفی سرفیس پرو 4 را امسال داشت و باید تا یکسال دیگر صبر کرد.

البته این نکته را نیز باید یادآور شد که درایوهای SSD سامسونگ مبتنی بر فناوری NVME باعث سریعتر شدن عملکرد و بهبود سرعت و تجربه نهایی کاربران می‌شود و مایکروسافت نیز به‌همین علت قصد دارد تا سرفیس پرو 4 را سال دیگر معرفی‌ کند.البته همه‌ی این چیزها درحد شایعه است و بعید نیست که مایکروسافت از حافظه‌ی جامد دیگری در تبلت خوش ساخت خود استفاده کند و این محصول را همین امسال و پس از انتشار نسخه نهایی ویندوز 10 معرفی کند همانطور که قبلا شایع شده بود.

به‌هرحال زمان معرفی سرفیس پرو 4 مشخص نشده است ولی مطمئنا مایکروسافت به‌دنبال قدرتمندتر کردن آن است تا بتواند فروش خوب سرفیس پرو 3 را این‌بار نیز تکرار کند و احتمال وقوع آن نیز محتمل است.به‌هرحال باید منتظر خبرهای بیشتری از این محصول و زمان معرفی آن باشیم.نظر شما چیست؟مایکروسافت تبلت جدید خود را امسال معرفی می‌کند یا اینکه آن را به سال دیگر موکول می‌کند؟

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه