اولین تصویر تبلیغاتی اکسپریا زد5 پلاس سونی به بیرون درز کرد. | مقاله آی تی

اولین تصویر تبلیغاتی اکسپریا زد5 پلاس سونی به بیرون درز کرد.

- مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6182

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

سونی اکسپریا زد5 پلاس÷

سونی اکسپریا زد5 پلاس

اجازه دهید فعلا اطلاعیه های سامسونگ در خصوص معرفی محصولات این کمپانی در IFA برلین را فراموش کنیم و در مقابل به سراغ کمپانی دیگری برویم که نخستین تصویر تبلیغاتی محصول جدید این کمپانی به بیرون درز کرده است.تصویری منتسب به تلفن هوشمند اکسپریا زد5 پلاس کمپانی سونی که قرار است در نمایشگاه IFA 2015 رونمایی شود.

ظاهراً جایی در کشور چین تصویری از یک تلفن هوشمند ارائه شده که به گفته این لو دهنده نام آن اکسپریا 70+ است که پیش بینی می شود این گوشی همان اکسپریا زد5 پلاس کمپانی سونی می باشد.چندی پیش هم اطلاعاتی از گوشی هایی با نام های اکسپریا 60 و اکسپریا 70 لو رفت که این اسامی ممکن است برای گوشی های اکسپریا زد5 کامپکت و به ترتیب اکسپریا زد5 باشد که در این صورت نام اکسپریا 70+ مشخصا نسخه پلاس اکسپریا زد5 خواهد بود.

Xperia Z5+ Sony

 

طبق گفته ها تلفن هوشمند اکسپریا زد5 پلاس از پردازنده 8 هسته ای اسنپدراگون 810 استفاده خواهد کرد و مجهز به صفحه نمایش با اندازه نا مشخص و رزولوشن QHD می باشد.البته این گوشی نخستین تلفن هوشمند مجهز به صفحه نمایش QHD کمپانی سونی نمی باشد،چرا که این کمپانی چندی پیش از تلفن هوشمند با نام اکسپریا زد4وی برای کاربران کشور آمریکا رونمایی کرد که مجهز به صفحه نمایش QHD بود.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از اکسپریا زد5 پلاس ارائه نشده است ولی با توجه به تصویر تبلیغاتی منتشر شده می توان به این نتیجه رسید که گوشی جدید سونی تفاوتی ظاهری چندانی با گوشی های اکسپریا زد4 / زد3+ یا زد4وی ندارد.

احتمالا کمپانی سونی از تلفن هوشمند اکسپریا زد5 به همراه گوشی های اکسپریا زد5 پلاس و زد5 کامپکت در ماه آینده به تاریخ دوم سپتامبر در نمایشگاه IFA برلین رونمایی خواهد کرد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه