تصاویر رندر شده تازه ای از اکسپریا زد5 سونی منتشر شد. | مقاله آی تی

تصاویر رندر شده تازه ای از اکسپریا زد5 سونی منتشر شد.

- مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=6152

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

سونی اکسپریا زد5

سونی اکسپریا زد5

تلفن هوشمند اکسپریا زد5 سونی یا یک رویای تو خالی خواهد بود یا یک واقعیت بسیار عالی از طرف کمپانی سونی برای معرفی شدن در IFA برلین.در این بین هم گاهی رندر هایی از این تلفن هوشمند منتشر می شود یا به وجود این محصول رنگ بوی واقعی تری بدهد.اخیرا تعدادی تصاویر رندر شده توسط یک طراح با نام جرمین اسمیت منتشر شده است که ظاهر احتمالی گوشی اکسپریا زد5 را با ما نشان می دهد.یک نمونه از این تصویر در بالا قابل مشاهده است ولی برای مشاهده تصاویر بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

اکسپریا زد5 طراحی شده تقریبا مشابه گوشی اکسپریا زد4 یا اکسپریا زد3+ است که فقط برخی بخش های این گوشی و ضخامت آن نازک تر شده است و همچنین دکمه پاور آن نیز بیضی شکل شده است.صفحه نمایش اکسپریا زد5 در این رندر ها 5.5 اینچی می باشد.

Sony Xperia Z5

اگر وجود صفحه نمایش 5.5 اینچی در این تلفن هوشمند حقیقت داشته باشد،احتمالا در اکسپریا زد5 باید شاهد باتری با اندازه بزرگتر و ظرفیت بالاتر و همچنین سنسور دوربین 21 تا 27 مگاپیکسلی باشیم.

با وجود اینکه این احتمال وجود دارد گوشی هوشمند زد5 سونی کمتر از یک ماه دیگر در IFA برلین معرفی شود اما متاسفانه هنوز تصاویر واقعی تری از این تلفن هوشمند منتشر نشده و تاکنون فقط شاهد تعدادی رندر از Xperia Z5 بوده ایم.

Xperia Z5

امیدواریم این تلفن هوشمند از ظاهری جدیدتر و متفاوت تر نسبت به نسل فعلی خود برخوردار باشد.چرا که این ظاهر در بین کاربران بیش از حد تکراری و کسل کننده شده و اگر سونی قصد دارد دوباره به جایگاه پیشین خود در دنیای گوشی های هوشمند بازگردد باید به فکر تغییرات بزرگ و چشمگیری از نظر کاربران داشته باشید.

سایر رندر های این گوشی:

Sony Z5

سونی زد5

Xperia Z5

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه