سونی در حال تولید دو گوشی با نام های اکسپریا اس60 و اس70 است.

سونی در حال تولید دو گوشی هوشمند بالارده با نام های اکسپریا اس60 و اس70 است.

- تیر ۳۱, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۱ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5519

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

سونی

سونی

به تازگی شایعه جالبی در مورد کمپانی سونی منتشر شده است.طبق گزارشی که روز گذشته در مجلات آلمانی منتشر شده،کمپانی سونی در حال کار بر روی دو تلفن هوشمند بالا رده با نام های اکسپریا اس60 و اکسپریا اس70 می باشد که قرار است قبل از ماه سپتامبر و پیش از برگزاری نمایشگاه IFA 2015 رونمایی شوند.

تلفن های هوشمند اکسپریا اس60 و اکسپریا اس70 قرار است نسل جدید گوشی های هوشمند کمپانی سونی باشند.تنها مشخصات منتشر شده از این دو تلفن هوشمند حافظه ی داخلی 32 گیگابایتی آن ها می باشند.

نمایندگی رسمی سونی در بازار اروپا نیز اعلام کرده این دو تلفن هوشمند پیش از برگزاری نمایشگاه IFA 2015 رونمایی خواهند شد و احتمالا در 18 آگوست در دسترس قرار خواهند گرفت.قیمت اعلام شده برای گوشی Xperia S60 حدود 850 دلار و قیمت گوشی Xperia S70 نیز 919 دلار خواهد بود که با توجه به چنین قیمت های بالایی مشخصاً شاهد دو تلفن هوشمند بالارده با مشخصات سخت افزاری قدرتمند خواهیم بود.

تلفن هوشمند اکسپریا اس60 در رنگ های سفید،مشکی،زرد و مسی به فروش خواهند رسید و گوشی اکسپریا اس70 در رنگ های سفید،مشکی،طلایی و سبز عرضه خواهد شد.

اگر خبر معرفی این دو گوشی در ماه آگوست حقیقت داشته باشد،به زودی شاهد رونمایی رسمی این دو محصول از سوی سونی خواهیم بود که برای آشنایی بیشتر با این دو گوشی باید تا آن روز صبر کنیم.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه