تلفن هوشمند Aquas Crystal کمپانی شارپ با طور رسمی معرفی شد.

تلفن هوشمند Aquas Crystal کمپانی شارپ با طور رسمی معرفی شد.

- مرداد ۲۸, ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۱ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=2505

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Aquas Crystal

Aquas Crystal

امروز کمپانی شارپ از تلفن هومند جدید خود با نام  Aquas Crystal رونمایی کرد،مهمترین ویژگی این تلفن هوشمند حاشیه های کناری آن است که می توان گفت گوشی آکواس کریستال دارای باریک ترین حاشیه کناری بدنه می باشد.

این گوشی در دو نسخه با دو اندازه متفاوت وارد بازار خواهد شد،یک نسخه ی Aquas Crystal دارای صفحه نمایش ۵ اینج و نسخه ی دیگر این گوشی دارای صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی است.نسخه ی ۵ اینچی گوشی Aquas Crystal از رزولوشن HD بهره مند است،مجهز به پردازنده ۴ هسته ای با فرکانس کاری ۱٫۲ گیگاهرتزی می باشد. این گوشی از یک رم ۱٫۵ گیگابایتی و ۸ گیگابایت حافظه ی داخلی با قابلیت ارتقا از طریق کارت های میکرو اس دی بهره مند است.

Aquas Crystal

نسخه ۵٫۵ اینچی گوشی آکواس کریستال دارای رزولوشن Full HD می باشد.مجهز به پردازنده ی ۴ هسته ای اسنپدراگون ۸۰۱ با فرکانس کاری ۲٫۳ گیگاهرتزی است. این نسخه از گوشی Aquas Crystal از یک رم ۲ گیگابایتی و ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی بهره مند است.هردو نسخه این گوشی از نسخه ۴٫۴٫۴ سیستم عامل اندروید استفاده می کنند.

Aquas Crystal

این تلفن هوشمند در تاریخ ۲۹ آگوست و با همکاری اوپراتور ژاپنی Softbank به بازار عرضه خواهد شد.هنوز مشخص نشده که آیا این گوشی در بازار سیر کشور ها هم عرضه خواهد شد یا خیر،همچنین هنوز قیمت آن نیز مشخص نشده است.

تعدادی تصویر دیگر از تلفن هوشمند آکواس کریستال در زیر قابل مشاهده است.

Aquas Crystal

Aquas Crystal

Aquas Crystal

ویدئویی از این گوشی نیز منتشر شده که می توانید در ادامه مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”2507″]

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه