مشخصات فنی تبلت Tab S Pro سامسونگ منتشر شد. | مقاله آی تی

مشخصات فنی تبلت Tab S Pro سامسونگ منتشر شد.

- تیر ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰ ۱ دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4954

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Samsung Tab S

Samsung Tab S

از منابع کره‌ای خبر از معرفی تبلت جدید سامسونگ با نام Tab S Pro به گوش می‌رسد و امروز نیز سامسونگ نام این تبلت را در کره به ثبت رسانده است.مشخصات این تبلت نیز تا حدی مشخص گشته است.در ماه ژانویه نیز اخباری از وبسایت های چینی در مورد معرفی تبلت Tab S Pro از سمت سامسونگ می‌رسید و حالا نیز سامسونگ نام تجاری آن را در کره ثبت‌کرده‌است البته از آن زمان به‌بعد خبری از این تبلت نشد تا به امروز.

تبلت سامسونگ Tab S Pro دارای صفحه نمایش سوپرامولد 12 اینچی خواهد بود که مطمئنا همانند نسل قبل خود کیفیت تحسین برانگیزی خواهد داشت.البته این تبلت هم برای فروش عمومی و هم برای مقاصد آموزشی در دسترس خواهدبود.البته اپل نیز قصددارد تا یه‌زودی تبلتی به همین اندازه و با نام Ipad Pro را معرفی‌کند.

البته درگذشته نیز خبرهایی حاکی از معرفی دوتبلت باریک 5.5 میلیمتری سامسونگ سری S هم شنیده‌‌بودیم به نام‌های Tab S2 8.0 و Tab S2 9.7 و اگر این دو تبلت معرفی شوند،با باریکترین تبلت‌های حال حاضر مواجه خواهیم‌شد.

مشخصات بیشتری از تبلت Tab S Pro دردست نیست اما به‌زودی اخبار بیشتری از آن و زمان معرفی و قیمت آم خواهیم شنید.نظرشما راجع به این تبلت چیست؟آیا سامسونگ می‌تواند موفقیت سری S خود را این بار با tab s pro نیز تکرار کند؟نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


یک دیدگاه
  • مشخصات فنی تبلت Tab S Pro سامسونگ منتشر شد

    تیر ۱۸, ۱۳۹۴

    […] آی تی ریسرچ – از منابع کره‌ای خبر از معرفی تبلت جدید سامسونگ با نام Tab S Pro به گوش می‌رسد و امروز نیز سامسونگ نام این تبلت را در کره به ثبت رسانده است.مشخصات این تبلت نیز تا حدی مشخص گشته است.در ماه ژانویه نیز اخباری از وبسایت های چینی در مورد معرفی تبلت Tab S Pro از سمت سامسونگ می‌رسید و حالا نیز سامسونگ نام تجاری آن را در کره ثبت‌کرده‌است البته از آن زمان به‌بعد خبری از این تبلت نشد تا به امروز. […]

    پاسخ دادن