گلکسی اس6 اج+ با یک صفحه کلید فیزیکی همراه خواهد شد. | مقاله آی تی

گلکسی اس6 اج+ با یک صفحه کلید فیزیکی همراه خواهد شد.

- مرداد ۱۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5995

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

گلکسی اس6 اج+ به همراه صفحه کلید فیزیکی

گلکسی اس6 اج+ به همراه صفحه کلید فیزیکی

یکی از پرچمداران فبلت های سامسونگ قرار است به یک صفحه کلید فیزیکی مجهز شود.ابته هنوز صحت این موضوع تأیید یا رد نشده است.براساس تصویری که اخیراً توسط Evan Blass یا همان لو دهنده مشهور @evleaks در توییتر منتشر شده،بر روی فبلت گلکسی اس6 اج+ یک کاور قرار گرفته که در قالب یک صفحه کلید فیزیکی می باشد.وجود چنین گجتی برای این فبلت هنوز تأیید نشده است ولی این امکان نیز وجود دارد که صفحه کلید فیزیکی گلکسی اس6 اج+ به واقعیت تبدیل شود.

رونمایی از لوازم جانبی عجیب و غریب بیشتر مانند یک شوخی آوریل برای اذیت کردن کاربران و شوخی با آن ها می باشد اما به نظر می رسد کمپانی سامسونگ بر این باور دارد که می تواند بازاری برای چنین محصولاتی هم وجود داشته باشد.این صفحه کلید فیزیکی بیشتر شبیه به یک کاور برای قسمت پایینی فبلت +Galaxy S6 Edge است.این صفحه کلید کاملا یادآور صفحه کلید فیزیکی در برخی از مدل های قدیمی سامسونگ مانند گوشی گلکسی پرو است.این صفحه کلید حتی مجهز به دکمه بازگشت،هوم و منو در بخش پایین نیز می باشد.

وجود صفحه کلید فیزیکی بر روی دستگاه های مجهز به صفحه نمایش لمسی چیز جدیدی نیست اما استفاده از یک صفحه کلید فیزیکی در یک فبلت که مجهز به آخرین و جدیدترین تکنولوژی AMOLED با لبه های خمیده می باشد کمی عجیب به نظر می رسد.

با این حال کمپانی سامسونگ تاکنون از محصولات عجیب و غریب بسیاری رونمایی کرده و این جور گجت ها برای این غول کره ای چیز عجیبی نیست.البته این امکان نیز وجود دارد که صفحه کلید فیزیکی هنوز هم علاقه مندان خاص خود را دارد.در حقیقت صفحه کلید های فیزیکی مختلف مانند کشویی،تاشو و یا قابل اتصال هنوز هم می توانند متقاضیان خاص خود را داشته باشند.

وجود چنین گجتی هنوز قابل قبول نیست و به همین منظور باید منتظر برگزاری رویداد سامسونگ در سیزدهم آگوست (22 مرداد ماه) برای معرفی از فبلت های گلکسی نوت 5 و گلکسی اس6 اج+ باشیم که طبق برخی از شایعات کمپانی سامسونگ قصد دارد در این رویداد از چند محصول دیگر نیز رونمایی کرد که این احتمال نیز وجود دارد این صفحه کلید فیزیکی هم در این رویداد معرفی شود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه