تصاویری از smasung galaxy note4 منتشر شد | مقاله آی تی

تصاویری از smasung galaxy note4 منتشر شد

- تیر ۲, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=1742

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Images-allegedly-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4 (1)

 

روز گذشته تعدادی تصویر از فبلتی جدید منتشر شده که به گفته انتشار کنندگان،این تصاویر منتسب به galaxy note4 فلبت بعدی سامسونگ است.

در روز های گذشته اطلاعاتی از این فبلت در پنچمارک های تلفن هوشمند منتشر شده بود که به نظر می رسد نوبت به انتشار تصاویر رسیده،شاید دلیل انتشار این تصاویر نزدیک شدن به زمان برگزاری IFA 2014 است که بر اساس شایعات سامسونگ در روز برگزاری IFA 2014 قصد معرفی محصولات جدید خود ازجمله فلبت galaxy note4 را دارد.

براساس اخبار منتشر شده این فبلت قرار است در دو نسخه صفحه نمایش خمیده به تعداد محدود و نسخه اصلی با صفحه نمایش تخت منتشر شود.علاوه بر تفاوت در صفحه نمایش قرار است از دو پردازنده متفاوت Exynos 5 و Snapdragon  بهره مند شوند.

این فبلت مجهز به سنسور اثر انگشت خواهد بود و بر اساس شایعات احتمای استفاده از  پردازنده‌ی 64 بیتی Exynos 5 در این حمصول وجود دارد که کمپانیسامسونگ فعلا این موضوع را در دست بررسی قرار داده است.

Images-allegedly-of-the-Samsung-Galaxy-Note-4

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه