سامسونگ در کنار رونمایی از گلکسی نوت 5 و اس6 اج پلاس احتمالا از یک تبلت با لبه خمیده رونمایی خواهد کرد. | مقاله آی تی

سامسونگ در کنار رونمایی از گلکسی نوت 5 و اس6 اج پلاس احتمالا از یک تبلت با لبه خمیده رونمایی خواهد کرد.

- مرداد ۱۶, ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۷ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5969

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Samsung

Samsung

کمپانی سامسونگ قصد دارد در اواخر هفته ای که پیش رو داریم در تاریخ 13 آگوست کنفرانسی رسمی برگزار کند که در آن از جدیدترین معرفی محصولات خود که مهمترین آن ها فبلت های گلکسی نوت 5 و گلکسی اس6 اج پلاس هستند،رونمایی خواهد کرد.در همین راستا این کمپانی تصویری مربوط به این رویداد منتشر کرده است اما در این تصویر محصول دیگری نیز وجود دارد،محصولی که تاکنون سامسونگ از آن حرفی نزده و شایعاتی در مورد آن متشر نشده است.تصویر نامشخصی از یک تبلت که احتمالا دارای صفحه نمایش با لبه های خمیده خواهد بود.

این تیزر بر روی وبسایت سامسونگ فیلیپین منتشر شده که این تصویر علاوه بر اینکه زمان نزدیک شدن به برگزاری رویداد سامسونگ را اطلاع می دهد ،تصویری پنهانی از سه گجت نیز به نمایش گذاشته است،دو گجت با اندازه برابر و یک گجت نیز با سایر بزرگتر که اشاره دارد به احتمال معرفی سه محصول جدید از سوی این غول کره ای.

البته ناگفنه نماند که سامسونگ به تازگی نیز از دو تبلت جدید با نام های Galaxy TAB S2 و Galaxy TAB A Plus رونمایی کرده است که معرفی یک تبلت دیگر از سوی سامسونگ کمی عجیب است.در صورت وجود این تبلت دو احتمال برای معرفی آن وجود خواهد داشت،نخست اینکه این تبلت یک نسخه بالارده و جدید از تبلت های سری تب اس این کمپانی است که از آنجایی که سامسونگ به تازگی از یک تبلت از این سری آن هم دو اندازه رونمایی کرده،این احتمال تقریبا از بین می رود و دوم این احتمال وجود دارد که این تبلت یک تبلت مجهز به صفحه نمایش با لبه های خمیده خواهد بود که همانند سایر محصولات مجهز به صفحه نمایش با لبه خمیده سامسونگ،از یک پسوند Edge (اج) در نام خود بهره خواهد برد.

شاید معرفی یک تبلت مجهز به صفحه نمایش با لبه های خمیده از سوی سامسونگ کمی عجیب باشد ولی نباید این نکته را فراموش کنیم که سامسونگ در معرفی محصولات عجیب پیشینه ای طولانی دارد.

برای اطمینان از وجود این تبلت باید تا زمان برگزاری رویداد رسمی سامسونگ در این هفته منتظر بمانیم.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه