و اینبار تصاویر کانسپت فبلت گلکسی نوت 5 اج | مقاله آی تی

و اینبار تصاویر کانسپت فبلت گلکسی نوت 5 اج

- اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4309

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

سامسونگ گلکسی نوت 5 اج

سامسونگ گلکسی نوت 5 اج

چندی پیش مطلبی تحت عنوان تصاویر رندر شده ای از گلکسی نوت 5 فاش شد. منتشر کردیم که در آن تصاویری از فبلت بعدی کمپانی سامسونگ لو رفته بود.در همین راستا روز گذشته تصاویری از نسخه اج این فبلت با نام گلکسی نوت 5 اج منتشر شد که در ادامه می توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

این فبلت ها احتمالا همانند عادت هرساله سامسونگ در کنفرانس IFA در شهریور ماه معرفی خواهند شد.اطلاعات خاصی از فبلت گلکسی نوت 5 اج منتشر شده اما با توجه به تصاویر آن میتوان گفت این فبلت بسیار شبیه به گوشی گلکسی اس6 اج خواهد بود.تصاویر مربوط به این قبلت را در پایین مشاهده کنید:

Galaxy Note 5 edge

گلکسی نوت 5 اج

سامسونگ

samsung

phablet

فبلت

هملن طور که گفتیم این تصاویر بسیار شبیه به گوشی گلکسی اس6 اج است و میتوان گفت نسخه بزرگ شده این گوشی می باشد.در خصوص ظاهری میتوان گفت مهمترین تفاوت عمده فبلت گلکسی نوت 5 اج با گلکسی اس6 اج ،دوربین آن است.این تصاویر هنوز به طور رسمی تأیید نشده است و فقط تصاویری رندر شده از فبلت Galaxy Note 5 Edge است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه