خبر فروش نقشه HERE نوکیا با قیمت 3.2 میلیارد دلار به خودروسازان آلمانی فردا اعلام می شود. | مقاله آی تی

خبر فروش نقشه HERE نوکیا با قیمت 3.2 میلیارد دلار به خودروسازان آلمانی فردا اعلام می شود.

- مرداد ۱۲, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5874

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

HERE Maps

HERE Maps

خبر فروش نقشه HERE نوکیا دیگر در حد شایعه نیست و به نظر می رسد که این کمپانی برای فروش کسب و کار نقشه HERE تصمیم جدی گرفته است و این در حالی است که تعدادی از کمپانی های بزرگ به HERE چشم دوخته اند.در ماه ژوئن گزارشی مبنی بر گفت و گوی برخی از تولیدکنندگان خودرو آلمانی (از جمله آئودی و بی ام دبیلو) با نوکیا برای خرید این نقشه،منتشر شد.حال امروز گزارشی منتشر شده که در آن اعلام شده برخی از خودروسازان آلمانی برای خرید نقشه HERE نوکیا با ارزش 3.2 میلیلرد دلار به توافق رسیده اند.

نقشه HERE نوکیا در حال حاضر بر روی چندین پلتفرم موبایل در دسترس می باشد و یکی از بهترین برنامه های نقشه برای استفاده در تلفن های هوشمند است که این مورد می تواند دلیل حضور نام مایکروسافت و اپل در بین خریداران اصلی این نقشه باشد.در شایعاتی که پیشتر دو مورد فروش نقشه HERE منتشر شده بود نام دو کمپانی دیگر نیز به چشم می خورد،سزویس اشتراگذاری خودرو Uber و شرکت چینی Baidu .

فروش این سرویس نقشه به خودروسازان آلمانی،فردا به طور قطعی اعلام خواهد شد و فردا مشخص می شود که نقشه HERE نوکیا به چه کمپانی و با چه قیمتی به فروش خواهد رسید.

شرکت های خودروسازی به این دلیل علاقه مند به سرویس نقشه های مختلف از جمله HERE هستند چرا که به کمک این نقشه ها می توانند اتومبیل های هوشمند و بدون راننده را هر چه بیشتر و بهتر توسعه دهند و همچنین میزان تصادفات خودرو های بدون راننده را در آینده کاهش می دهد و استفاده از اتومبیل های هوشمند را راحت تر می کند.

فروش نقشه HERE ،می تواند راه را برای خرید شرکت شبکه آلکاتل – لونست توسط نوکیا با ارزش 16.6 میلیارد دلار که چندی پیش خبر آن منتشر شد،آسان تر کند.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه