با پازل فون خودتان تلفن هوشمند موردنظرتان را بسازید! | مقاله آی تی

با پازل فون خودتان تلفن هوشمند موردنظرتان را بسازید!

- آذر ۱۲, ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=3371

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

پازل فون

پازل فون

آبان ماه سال گذشته بود که گوگل از پروژه ای با نام Ara پرده برداشت،در این پروژه گوگل قصد تولید تلفن های هوشمندی را دارد که بتوان مشخصات سخت افزاری گوشی را آنطور که مورد نظر کاربر است تغییر داد،یعنی تمتا اجزای گوشی قابل جداشدن باشد.بدون نیاز به داشتن دانش فنی.روز گذشته نیز خبری از یک کمپانی فنلاندی منتشر شد که در حال تولید و توسعه ی تلفن هوشمندی همانند گوشی پروژه Ara است که نام این تلفن هوشمند پازل فون عنوان شده است.توضیحات و تصاویر بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

طبق گفته ها در این تلفن هوشمند قطعات اولیه ای چون صفحه نمایش،اسپیکر و شاسی اصلی ثابت هستند و کاربر فقط می تواند پردازنده،باتری و ماژول دوربین این گوشی را تغییر دهد.

پازل فون

پازل فون

شرکتی که بر روی این پروژه در حال کار کردن است در شهر اسپو قرار دارد،این شهر محل زادگاه و تولد کمپانی نوکیا نیز محسوب می شود.به گفته این شرکت،آن ها از سال 2013 در حال کار بر روی گوشی Puzzle Phone هستند و امیدوارند تا نیمه ی دوم سال 2015 این تلفن هوشمند را تکمیل کرده و به بازار عرضه کنند.براساس اخباری که از این کمپانی منتشر شده،احتمالا نسخه اولیه این گوشی تحت سیستم عامل اندروید خواهد بود ولی نسخه های بعدی با پلتفرم های فایرفاکس و ویندوزفون هم منتشر خواهد شد.

پازل فون

پازل فون

 

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه