Oppo R7 نام تلفن هوشمند بدون لبه کمپانی Oppo خواهد بود. | مقاله آی تی

Oppo R7 نام تلفن هوشمند بدون لبه کمپانی Oppo خواهد بود.

- فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4031

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Oppo R7

Oppo R7

پیشتر در مطلبی تحت عنوان تصاویر گوشی بعدی کمپانی Oppo بدون حاشیه کناری لو رفت. خبر از گوشی جدید کمپانی Oppo دادیم که گفته شده بدون حاشیه های کناری خواهد بود،به تازگی اخبار و تصاویر تازه ای در خصوص این تلفن هوشمند منتشر شده که در آن نام این گوشی هم ذکر شده است.براساس اخبار جدید تلفن هوشمند بدون حاشیه این کمپانی R7 نام دارد و قرار است جایگزینی برای گوشی R5 کمپانی Oppo باشد.

R7

طبق شایعات گوشی R7 به صفحه نمایش 5.5 اینچی مجهز خواهد بود و همچنین از پردازنده 64 بیتی MT6795 ساخت مدیاتک استفاده خواهد کرد.گفته شده دوربین پشتی این تلفن هوشمند مجهز به سنسور 20.7 مگاپیکسلی است.

Oppo

ضخامت تلفن هوشمند Oppo R7 حدود 4.8 میلی متر است که این ضخامت R7 را به یکی از باریکترین گوشی های بازار خواهد کرد.

در این مطلب درخصوص بدون حاشیه بودن این گوشی توضیح داده ایم که کمپانی Oppo چگونه به کمک منعکس کردن نور و خطای دید کاربر توانسته تلفن هوشمندی تولید کند که در نگاه شخص بدون حاشیه دیده شود.کمپانی Oppo در خصوص این ویژگی پتنت زیر را منتشر کرده که نشان می دهد نمایشگر این گوشی نور را به چه صورت بازتاب می کند و فناوری انکسار نور این کمپانی چگونه باعث خطای دید بسیار جذابی می شود.

oppo patent

تصاویر و اطلاعات منتشر شده در خصوص گوشی Oppo R7 فقط در حد شایعات است چرا که هنوز نه اطلاعات و نه تصاویر توسط این کمپانی تأیید نشده است.باید تا معرفی رسمی این گوشی هوشمند منتظر ماند تا بیشتر ا محصول جدید Oppo آشنا شد.

اوپو

Oppo R7

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه