تصاویر گوشی بعدی کمپانی Oppo بدون حاشیه کناری لو رفت. | مقاله آی تی

تصاویر گوشی بعدی کمپانی Oppo بدون حاشیه کناری لو رفت.

- فروردین ۵, ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=3916

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Oppo Smartphone

Oppo Smartphone

اوایل هفته ای که پیش رو داشتیم اخباری در خصوص یک تلفن هوشمند منتسب به یک شرکت نوپا با نام Subor S3 منتشر کردیم که این شرکت مدعی شده بود نخستین گوشی هوشمند بدون حاشیه کناری را تولید کرده است.روز گذشته نیز تصاویری از یک گوشی منتسب به شرکت Oppo منتشر شد که این گوشی نیز بدون حاشیه کناری است.برای مشاهده تصاویر بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

نبود حاشیه های کناری تلفن هوشمند را به خودی خود بسیار جذابتر می کند که به نظر می رسد شرکت های تکنولوژی در سال جدید میلادی قصد دارند تمرکز خود را بیشتر بر روی این موضوع معطوف کنند.شرکت چینی Oppo نیز یکی از این کمپانی ها محسوب می شود که احتمالا قصد دارد با این کار جزء نخستین شرکت های تولید کننده گوشی بودن حاشیه باشد.

Oppo

همان طور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید حاشیه های کناری گوشی جدید Oppo به طور کامل حذف نشده است اما به اندازه ای باریک شده است که در مقابل سایر گوشی های موجود در بازار به عنوان یک گوشی بدون حاشیه در نظر گرفته می شود که لبه های آن اصلا به چشم نمی آید.

اوپو

هنوز اطلاعاتی در خصوص این تلفن هوشمند منتشر نشده است ولی طبق شایعات صفحه نمایش این گوشی 5.5 اینچ و یا بالاتر خواهد بود.

اوپو

براساس توضیحات گفته شده در خصوص این تلفن هوشمند،شرکت اوپو برای آن که این گوشی کاملا بودن حاشیه دیده شود از خطای دید جالبی استفاده کرده است.گفته شده این شرکت از یک تکنولوژی ویژه برای شکست نور در کناره های نمایشگر بهره برده تا این گوشی از دید کاربر کاملا بودن حاشیه به نظر بیاید.

Oppo mobile

شرکت Oppo هنوز حرفی در خصوص این تصاویر نزده است و به همین دلیل در صحت این تصاویر اطمینانی وجود ندارد اما امیدواریم هر چه زود تر با گوشی های بدون حاشیه در بازار روبه رو شویم.

 

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه