رندری جدید از گوشی وان‌پلاس 2 منتشر‌شد | مقاله آی تی

رندری جدید از گوشی وان‌پلاس 2 منتشر‌شد

- تیر ۱۳, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=4751

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

One Plus

One Plus

بازهم رندری جدید از گوشی وان‌پلاس 2 منتشر‌شد.امروز رندری از این گوشی‌هوشمند در یک وب‌سایت چینی فاش‌شد.همانطور که در تصویر زیر دیده می‌شود و طبق گفته‌های فاش کننده،گوشی وان‌پلاس 2 بدنه‌ای تمام فلزی خواهد داشت.البته این حرف بیشتر در حد گمانه‌‌ است و همچنان نیز ممکن است که این گوشی نیز همانند نسل قبلی خود از بدنه‌ای منیزیمی در قسمت پشتی خود استفاده‌کند.با دقت به این رندر می‌توان شباهت زیادی بین این گوشی و اچ‌تی‌سی وان ام ۹ و ام ۸ دید.

اگر به تصویر به‌خوبی نگاه‌کنیم متوجه نازک بودن وضخامت کم این گوشی می‌شویم چیزی که در نسل قبلی شاهد آن نبودیم و ضخامت گوشی وان‌پلاس‌ وان 8.9 میلیمتر بود و این نشان از نازک‌تر شدن گوشی وان‌پلاس 2 است.همچنین دو نوار پلاستیکی  در بالا و پایین گوشی وجود دارند تا به انتن‌دهی هرچه بهتر این گوشی کمک کنند.چیزی که قبلا در‍ گوشی‌های پرچمدار اچ‌تی‌سی و اپل دیده‌بودیم.در این رندر نیز به‌نظر می‌آید که پشت گوشی همچنان مانند نسل قبلیش انحنادار  باشد.

One Plus 2

مدیرعامل این کمپانی نیز به‌صورت رسمی و در یک مصاحبه گفته است که این گوشی به‌واقع یک غول استثنایی و قاتلی برای سایر پرچمداران خواهدبود و البته تایید‌کرد که گوشی وان‌پلاس 2 همراه با سنسور اثرانگشت،اسنپدراگون 810،یواس‌بی نوع سی راهی بازار خواهدشد و احتمالا این سنسور با دکمه هوم یکپارچه خواهدشد.همچنین وی از احتمال تمام فلزی بودن این گوشی نیز صحبت کرد.

قسمت جالب‌تر این رندر نیز این است که این‌بار فقط شاهد یک دوربین همراه با فلاش دوگانه LED درپشت گوشی هستیم،درصورتی که در بیشتر رندر‌های فاش شده از این گوشی شاهد بودیم که گوشی وان‌پلاس 2 همانند one M8 اچ‌تی‌سی از دوربین دوگانه استفاده خواهدکرد.

به‌هرحال در این‌باره شکی نیست که گوشی وان‌پلاس 2در روز بیست‌ و هفتم ماه جولای(پنجم مرداد) به‌صورت‌ رسمی معرفی خواهدشد و مطمئنا تا آن روز بازهم رندرهای زیادی از این گوشی منتشر خواهدشد.و هرکدام نیز ممکن است تنها یک طرح مفهومی از طرفداران این گوشی باشد و باید تا آن روز صبر کرد.البته هنوز به‌طور قطعی نمی‌دانیم که گوشی وان‌پلاس 2 این‌بار هم مانند قبل به‌صورت محدود و همراه با دعوت‌نامه فروخته خواهدشد یا خیر اما به‌احتمال زیاد بازهم مانند گذشته فروش همراه با دعوتنامه خواهد بود.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه