تصاویر پنل جلویی وان پلاس 2 | مقاله آی تی

تصاویر پنل جلویی وان پلاس 2

- تیر ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5458

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

وان پلاس 2

وان پلاس 2

زمان زیادی تا معرفی پرچمدار جدید شرکت چینی وان پلاس،وان پلاس 2 نمانده است و برای همین روزانه اخبار‌های مختلفی درباره‌ی آن منتشر می‌شود و امروز هم تصویری از پنل جلویی این گوشی منتشر شد.با مقاله آی‌‌تی همراه باشید.

وان پلاس مراسم معرفی گوشی جدیدش را 5 روز دیگر (27ام جولای) معرفی خواهد کرد.امروز تصویر پنل جلویی گوشی وان پلاس 2 در یک وبسایت چینی منتشر شد. قبلا هم به شما گفتیم که این گوشی از اندازه و ابعاد کوچکتری بهره‌مند خواهد بود و این تصاویر نیر این ادعا را تایید می‌کنند.

پنل جلویی وان پلاس 2

مطمئنا شرکت وان پلاس نسخه نهایی پرچمدار خود را تهیه و آماده کرده‌است و تنها روز شماری می‌کند تا این گوشی را معرفی کند.گفته می‌شود ابعاد وان‌پلاس 2 148.6×71.7x خواهد بود که کوچکتر از نسل قبلی،وان پلاس وان است.البته نمی‌توان الان درمورد ضخامت آن صحبتی کرد.

پنل جلویی وان پلاس 2

مدیر عامل شرکت وان‌پلاس قول داده‌است که این گوشی قیمتی کمتر از 450$ دلار خواهد داشت.نظر شما راجع به این گوشی چیست؟مشخصات و ظاهر آن را می‌پسندید؟نظرات خود را با ما به‌اشراک بگذارید.

وان پلاس 2

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه