انویدیا تبلت های شیلد خود را به دلیل داغ شدن بیش از حد باتری پس می گیرد. | مقاله آی تی

انویدیا تبلت های شیلد خود را به دلیل داغ شدن بیش از حد باتری پس می گیرد.

- مرداد ۱۲, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5879

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Nvidia Shield Tablet

Nvidia Shield Tablet

کمپانی انویدیا سال گذشته با معرفی تبلت 8 اینچی خود با نام شیلد به خوره های بازی،انجام بازی های اندرویدی با کیفیت بالاتر و لذت بیشتر را بر روی این تبلت وعده داد اما به نظر می رسد این تبلت نتوانسته به طور کامل به وعده انویدیا عمل کند.احال بعد از گذشت یکسال از ورود این تبلت به بازار تیبت ها،این کمپانی در حال پس گرفتن تبلت اندرویدی خود از کاربران است چرا که گزارش شده باتری تبلت شیلد بیش از حد معمول داغ می کند و این داغ کردن احتمال انفجار و آتش سوزی را برای این تبلت به وجود خواهد آورد.در ادامه با ما همراه باشید.

به دلیل مشکلی که برای باتری تبلت شیلد انویدیا به وجود آمده،این کمپانی در حال پس گرفتن تبلت های فروخته شده خود از کاربران است.هنوز جزئیات خاصی در مورد شرایطی که ممکن است این مشکل برای این تبلت به وجود بیاید منتشر نشده است اما با این حال شرکت انویدیا محتاطانه از کاربران خواسته مگر برای پشتیبان گیری از اطلاعات خود،این تبلت استفاده نکنند.

شرکت انویدیا در زمان معرفی این تبلت از آن بسیار تعریف نمود و اعلام کرد که طراحی تبلت شیلد به گونه ای می باشد که توانایی تحمل گرمای ایجاد شده را تا دوبرابر بیشتر از سایر تبلت ها دارا خواهد بود اما به نظر می رسد این طراحی در مورد باتری ان تبلت اعمال نشده و همین مورد موجب داغ شدن بیش از حد باتری و احتمال آتش سوزی آن می شود.

انویدیا برای پس گرفتن تبلت های شیلد خود از کاربران ،وبسایتی مخصوص طراحی کرده و اعلام نموده که کاربرانی که از ماه ژوئیه (تیر ماه) سال گذشته تا به امروز این تبلت را خریداری کرده اند،به این کمپانی تحویل داده و در مقابل تیلتی جدید دریافت نمایند.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه