شایعاتی در مورد پرچمدار جدید نوکیا با نام Nokia superman | مقاله آی تی

شایعاتی در مورد پرچمدار جدید نوکیا با نام Nokia superman

- اردیبهشت ۹, ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=1165

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

Nokia-Superman

بعد از پیوستن نوکیا به مایکروسافت شایعاتی مبنی بر ساخت تلفن هوشمند جدید نوکیا توسط مایکروسافت به نام Nokia superman منتشر شده که مایکروسافت قصد دارد بر روی دوربین این گشوی تمرکز بیشتری داشته باشد.

بر اساس شایعاتی که در این زمینه منتشر شده نوکیا در حال تولید گوشی هوشمند خود با نام سوپر من است که دارای یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو می باشد.به نظر می رسد مایکروسافت با این گوشی قصد مانور تبلیغاتی برای استفاده از دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو گوشی را دارد.البته ناگفته نماند گوشی ام8 اچ تی سی نیز از یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلو برخوردار است.

این گوشی از یک صفحه نمایش 4.7 اینچی برخوردار است و مایکروسافت قصد دارد تا قبل از پایان سال جاری این گوشی را روانه بازار کند.مایکروسافت در صدد انجام دو بروز رسانی برای ویندوز فون 8.1 می باشد و نوکیا سوپرمن احتمالا با دومین بروز رسانی ویندوز فون 8.1 معرفی و عرضه خواهد شد.

قبل از معرفی رسمس نوکیا سوپرمن،ماکروسافت تلفن هوشمند goldfinger را معرفی خواهد کرد که لدون لمس صفحه نمایش می توان با این گوشی کار کرد.این گوشی در حال سپری کردن آزمایش های نهایی خود می باشد و به زودی معرفی خواهد شد.

هنوز در مورد برندی که این دو گوشی با آن معرفی خواهند شد چیزی اعلام نشده است.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه