هدفون های بی سیم جدید موتورولا با نام های موتو پلاس و موتو سراند معرفی شدند. | مقاله آی تی

هدفون های بی سیم جدید موتورولا با نام های موتو پلاس و موتو سراند معرفی شدند.

- مرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=5699

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

موتورولا موتو پلاس و موتو سراند

موتورولا موتو پلاس و موتو سراند

کمپانی موتورولا روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی که برای معرفی گوشی های هوشمند موتو ایکس پلی ، موتو ایکس استایل و موتو جی 2015 برگزار شده بود،در کنار معرفی این سه محصول از دو هدفون بی سیم با نام های موتو پلاس و موتو سراند نیز رونمایی کرد که جزء ابزار های جانبی سه تلفن هوشمند جدید موتورولا هستند.در ادامه با ما همراه باشید.

این دو هدفون از طریق بولوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود.هدفون موتو پلاس از باتری قدرتمندتری نسبت به هدفون موتو سراند برخوردار است.

هدفون موتو پلاس توانایی پخش موسیقی به مدت 18 را به کاربر می دهد اما هدفون موتو سراند به دلیل برخورداری از اندازه کوچک تر از باتری ضعیف تری برخوردار است که میزان ماندگاری شارژ آن 12 ساعت می باشد.

قیمت هدفون Moto Plus حدود 60 دلار و قیمت هدفون Moto Surround نزدیک به 70 دلار می باشد.این دو هدفون همراه با گوشی های جدید موتورولا که شب گذشته معرفی شدند،روانه بازار خواهند شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه