نسل دوم تلفن هوشمند موتورولا Moto E در راه است(به همراه تصویر) | مقاله آی تی

نسل دوم تلفن هوشمند موتورولا Moto E در راه است(به همراه تصویر)

- بهمن ۱۵, ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵ بدون دیدگاه - https://it-research.ir/?p=3747

دریافت مستقیم و بدون مراجعه به وبسایت کتاب های آموزشی از کانال تلگرام مقاله آی تی

عضویت در کانال تلگرام

موتورولا Moto E

موتورولا Moto E

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده کمپانی لنوو قصد دارد نسل دوم گوشی میان رده Moto E موتورولا را معرفی کند،در کنار این اخبار تصویری از این تلفن هوشمند نیز منتشر شده که در بالا مشاهده می کنید.

اطلاعات به خصوصی از این گوشی منتشر نشده اما براساس تصویر منتشر شده از Moto E می توان به برخی از ویژگی های این تلفن هوشمند اشاره کرد.

از جمله میتوان به دوربین فاقد فلش آن توجه نمود که خود می تواند دلیلی بر پایین بودن قیمت این گوشی باشد.در پایین دستگاه هیچ مکانی برای قرار دادن بلندگوی دوم در نظر گرفته نشده است.

ظاهر منوی صفحه نمایش هم بسیار شبیه به اندروید 5 می باشد اما اپلیکیشن پیام رسان موجود در این گوشی همانند اپلیکیشن پیام رسان اندروید 4.4 است.

تنها اطلاعاتی که میتوان از نسل دوم Moto E به دست آورد طبق تصویر منتشر شده از آن است،به همین دلیل این اطلاعات نمی تواند به طور صددرصد درست باشد پس باید تا معرفی رسمی این گوشی میان رده صبر کنیم.

احتمالا این تلفن هوشمند در کنگره جهانی موبایل بارسول (MWC) معرفی خواهد شد.

  • اشتراک گذاری
  • Telegram Pinterest Linkedin Twitter Facebook Share

دیدگاه ها

نکته مهم: حتما بعد از نوشتن دیدگاه خود تیک گزینه "I'm not a robot" یا "من ربات نیستم" را فعال کنید، در غیر این صورت دیدگاه شما ثبت نخواهد شد. این تیک کمی پایین تر از دکمه ثبت دیدگاه قرار دارد.


بدون دیدگاه